Skip to main content

Vzpomínka na ‚We Are Glamily‘ tour – úžasné turné Adama Lamberta a jeho skupiny, které začalo v Soulu, v Jižní Korei 17. února a skončilo v Helsinkách, 22. března 2013.

Celkem Adam a jeho skupina vystupovali na 16 koncertech:

Soul – Jižní Korea, Tokio (3x), Kanazawa, Nagoya, Osaka – Japonsko, Shanghaj – Čína, Kowloon Bay –  Hong Kong, Singapur – Singapur, Jakarta – Indonésie, Minsk – Bělorusko, Moskva – Rusko, Kiew – Ukrajina, Petrohrad – Rusko, Helsinky – Finsko.

Každý jeden koncert byl naprosto úžasný a nezapomenutelný zážitek nejen pro tisíce fanoušků, kteří se jej účastnili přímo v koncertních halách, ale díky livestreamům (pokud byly k dispozici) a především neuvěřitelnému počtu videí, fotografií, audiozáznamům a tweetům i fanouškům na celém světě, tedy i těm, kteří by se moc rádi koncertu zúčastnili, ale bohužel z různých důvodů nemohli (protože já jsem si jistá, že většina Glamberts, pokud by na to měla ty finanční a časové možnosti, tak bude nadšeně Adama následovat na každé místo, kde vystupuje – vidět je totiž živě na pódiu ně něco tak fantastického, nezapomenutelného  a pokaždé originálního, že nikdo z nás by nelitoval toho času a peněz a chtěl by u toho být vždycky a osobně).

@Virg1877  pro nás všechny vytvořila tento nádherný videoklip, který nám to turné bude připomínat, za což jí moc děkujeme!

A velké díky Adamovi Lambertovi a jeho všem členům jeho skupiny a tanečníkům za tohle WAG turné a za všechny ty úžasné zážitky!

DĚKUJEME! <333

 

 

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli