Skip to main content

Ženy, které měly vliv na to, jaký jsem

(Článek z časopisu Marie Claire o ženách, které pomohly Adamovi být tím, kým je.)

Stal se slavným na Americkém Idolu v roce 2009. Teď, se čtvrtým sólo albem a rolí v Playmobil: The Movie nám Adam Lambert pověděl o ženských idolech svého života.

Moje mamka Leila

“Mamka mi vždycky poskytovala neutuchající lásku a podporu. Když jsem byl teenager, stala se pro mě více než mou matkou. Byla mým přítelem a byli jsme si opravdu blízcí. Pamatuji si, když jsme spolu jeli na výlet do New Yorku, když mi bylo 14, hodně jsme se tenkrát nasmáli. Byla vždycky mou jedničkou, říkala mi, že to zvládnu už předtím, než jsem tomu uvěřil já sám.”

Má publicistka Shoshanna Stone

“Pracujeme spolu už devět let. Kromě toho, že je neskutečně dobrou publicistkou, je Shoshanna také úžasnou podporou. Hudba není nejsnadnější byznys a ona vždycky umí dát věci do správné perspektivy. Po Idolu jsem byl tak ohromený a nedokázal jsem si to všechno srovnat v hlavě. Shoshanna mi pomáhala v kontaktu s mými fanoušky. Nemyslím si, že bych byl tam, kde jsem, kdyby nebylo jí.”

Můj hlasový kouč Lynne Broyles

“Lynne byla mou hlasovou trenérkou, když jsem byl teenager. Měla divadelní společnost a hráli jsme muzikály. Nejen že mi pomohla stát se technicky lepším zpěvákem, ale také mi poskytla bezpečné zázemí pro kreativní vystupování. Ona mě přivedla ke klasice a řekla mi: “Podívej se na tenhle film, poslechni si tyhle zpěváky.” Lynne mě učila znát ikony jako Bette Midler, Judy Garland a Liza Minnelli, zřejmě proto, že věděla, že budu chtít přiznat svou sexuální orientaci! Lynne byla nedílnou součástí mého uměleckého vývoje.”

Moje kamarádka Alisan Porter

“Alisan vyhrála The Voice (v USA) v roce 2016 a byla dětskou herečkou, takže je v tomto byznysu už dlouho a u mě má velký respekt. Je zpěvačkou a matkou dvou dětí a je velmi nezávislá, což opravdu obdivuji. Hráli jsme spolu v muzikálu a stali jsme se dobrými přáteli. Alisan mi dodala kuráž, abych ve svých 23 letech napsal píseň – bylo to úplně poprvé, co jsem něco takového udělal. Nevěřil jsem, že bych mohl psát a nahrávat písničky, protože když přijdete z hudebního divadla, lidé si udělají představu o tom, jaký typ umělce jste. Alisan je jedním z důvodů, proč jsem to zvládl.”

Moje dlouholetá kamarádka Danielle Stori

“Vyrostli jsme spolu v sousedství a Danielle je jako má sestra. Když přišel Idol, řekla mi: “Mám pocit, že Tě teď ztratím.” Pamatuji si, že jsem jí řekl: “To se nikdy nestane.” Můj život se hodně změnil, ale bylo mi 27 a věděl jsem, že lidé, které jsem měl rád nikam nezmizí. Danielle má můj hluboký respekt. Je pro mě obrovskou inspirací.”

Adamovi vyjde tento měsíc nová hudba. (Článek vyšel začátkem května 2019.)

Tady najdete stránku s článkem v HQ: https://imgur.com/a/KtxMyCg 

Adamovy kamarádky Danielle Stori a Alisan Porter mu poděkovaly za ta hezká slova, která o nich řekl na svých Instagramech:

Danielle Strori:

Děkuji Ti Adame za ten článeček o mně v časopise Marie Claire. Jsem poctěna, že jsem jednou z žen, které Ti pomohly být tím, kým jsi, ale jsem opravdu šťastná, že mám přítele, jako jsi Ty, u kterého jsem vždycky měla lásku a podporu. Ovlivnil jsi mnoho lidských životů k lepšímu a Tvůj talent a srdce jsou jedinečné! Mám Tě moc ráda!

Alisan Porter:

“Chtěla jsem postnout něco sentimentálního a emocionálního o tom, jak jsem pyšná na Adama Lamberta, když jsem se dívala na ‘Queen a Adam Lambert’ a vtom se stalo tohle. Byla jsem u toho od samého začátku a Ty jsi byl vždycky legendou… Nic z tohohle bych nemohla udělat bez Tvé neustálé lásky a podpory.”

*shimoli*

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 984 Comments