Skip to main content

Adam Lambert Returns With Solo Single ‚New Eyes‘ From New Album ‚Velvet‘ | Good Morning Britain

(Adam Lambert se vrací se sólovým singlem ‚New Eyes‘ z nového alba ‚Velvet/Good Morning Britain)

 

Susanna: “Ohlédněme se zpět, protože jsme měli to štěstí být v LA na Oscarech a viděli jsme Tvé  velkolepé úvodní vystoupení. Vraťme se zpět k tomu okamžiku, kdy jsi zpíval pro ty lidi v sále a obrovské celosvětové publikum.”

Adam: “Byl jsem tak nadšený. A dával jsem si pozor, abych neměl příliš mnoho očních kontaktů s tím publikem až téměř do samého konce.”

Susanna: “Takže Adama, kdo byl v té přední řadě v publiku, protože já si myslím, že to nebylo je tak nějaké běžné publikum. S kým jsi navázal oční kontakt?”

Adam: “Víte viděl jsem Lady Gaga, viděl jsem Ramiho, viděl jsem Pharrella Williamse, viděl jsem Queen Latifah, byl jsem… na konci jsem byl úplně mimo.”

Piers: “A teď těžká otázka, chtěl bys hrát Freddieho Mercuryho v Bohemian Rhapsody? Ten film se teď vyšplhal na dvě miliardy dolarů. Když bys hrál…”

Adam: “Oh bože ne! Ne ne ne. Ne! To není pro mě. Jsem poctěn, že mohu zpívat hudbu Freddieho Mercuryho s Queen, ale víte, musím pořád dokola dokazovat, že nejsem imitátor. A kdybych hrál Freddieho, myslím, že by komplikovalo tuhle představu.”

Piers: “Která písnička… protože Ty máš tak úžasný hlas a určitě by sis zasloužil hrát Freddieho Mercuryho.  Když vystupuješ s Queen, při které písničce Ti stále jde trochu mráz po zádech, když ji začneš zpívat?”

Adam: “Who Wants To Live Forever má v sobě tu dojímavost. A je to hodně náročné.”

Piers: “Když vezmeme v potaz, že oba gaye, Freddieho Mercuryho z Queen v Bohemian Rhapsody a teď Eltona Johna hrají chlapi, kteří jsou hetero, tak opravdu aspoň jeden z nich by měl být gay?”

Adam: To je dobrá debata. Myslím, že mohu vidět obě stránky tohohle. Víte, jsou to herci a herci hrají roli. A oni se do té role promění. Takže v tomto světle si myslím, že dobrý herec dokáže vyprávět příběh. Rád bych viděl více a více rolí a příležitostí v Hollywoodu pro otevřeně gay lidi, myslím si, že tohle je také důležité. Ale myslím si, že se nemohu přiklonit jen na jednu stranu tady v tomhle. Vidím to tak i tak.”

Piers: “Slez z toho plotu Lamberte, no tak!” *smích* (‘sitting on the fence’/’sedět na plotě’ je ustálený idiom v angličtině, který označuje osobu, která se nemůže nebo nechce rozhodnout, na kterou stranu se přidá, pozn. př.)

Piers: “Měl jsi být diplomatem.”

Adam: “Oh, je to tak. Já nevím no…”

Susanne: “Na jednu stranu nebo na druhou. Mimochodem, vychází Ti nová hudba, že ano? Nový singl, nové album.”

Adam: “Mám novou hudbu, mám. Ano, mám nové album, jmenuje se Velvet. Co se Queen týká, víte, Freddie byl tak průbojný a téměř atletický ve svém vokálním stylu. Takže když jste v aréně s Brianem Mayem, s osmi zesilovači a Rogerem u bubnů za mnou, je to hlasité, je to rock and roll, tak se na to musím vrhnout tak nějak energicky. Můj nový song, který právě teď vyšel, je trochu jemněji laděný. Je to trochu více falsetto, lehčí, snové. A já rád dělám obojí.”

Piers: “Dostal jsi se k poslechu některého z soutěžních songů Eurovize?”

Adam: “Bohužel ne,  co mi uniklo?”

Piers: “Viděl jsi nějaký klip s Madonniným nepovedeným vystoupením?”

Adam: “Ne, neviděl.”

Piers: “Musíš být opatrný, pokud jsi ikona, aby tvá ikonická značka neztratila svůj lesk.”

Adam: “Jo, to je fakt. Míním tím, ona… právě jsem viděl ten klip, kde zpívá Like a Prayer, což je jeden z jejích velkých hitů, vypadá skvěle, líbí se mi ty kulisy, vlastně se budu muset podívat na to vystoupení než k tomu budu moct něco říct.”

Piers: “Měl by ses na to podívat celé…”

Piers: “Opravdu si ceníme si toho, žes kvůli nám zůstal tak dlouho vzhůru.” (V LA bylo kolem půlnoci když se  v UK vysílal ten rozhovor).

Adam. “Bylo mi potěšením.”

Piers: “Rádi Tě opět přivítáme, kdykoliv. Opravdu rád si s Tebou povídám. Mockrát děkuji.”

Adam: “Jsem vždycky potěšen, když jsem na vaší show. Většinou tam bývám po nějakém náročném politickém vstupu. Což je pro mě, oh můj bože…”

Piers: “My pak vždycky potřebujeme nějaké odlehčení. A nikdo nám nemůže dát větší životní pohodu než Adam Lambert.”

Adam: “Jsem šťastný, že vás mohu uvolnit.To je skvělé.” *smích*

*shimoli*

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 154 Comments