Skip to main content

Adam Lambert v číslech

Zábavná, rychlá fakta o vašich oblíbených celebritách

(Překlad článku z časopisu National Enquirer)

5

5 týdnů byl studentem na Kalifornské státní univerzitě Fullerton, pak zanechal studií a odstěhoval se do LA. “Prostě jsem se rozhodl, že to, co jsem opravdu chtěl, byla práce ve skutečném světě zábavy”, říká.

2

Jeho pes Pharaoh je křížencem dvou ras. “Je napůl Basenji a napůl Chihuahua, takže je malý, ale velmi odvážný”, říká Adam, který mu dal jméno Pharaoh, protože “on vypadá jako malá sfinga”.

2011

Je rok, ve kterém se Queen obrátili na Adama, aby s nimi vystupoval poté, co ho viděli zpívat  ‘Bohemian Rhapsody’ na “Idolu”. Od té doby je jejich frontmanem. “Dokonce i Freddie Mercury by byl ohromen jeho talentem” řekl kytarista Brian May.

8

Byl na castingu osmé sezóny Amerického Idolu, kde skončil druhý za Krisem Allenem – ačkoliv on sám říká, že byl s tím výsledkem spokojen: “Věděl jsem, že budu dělat album ať už vyhraji nebo ne”.

77 000

Tolik se prodalo kopií jeho druhého alba “Trespassing” v prvním týdnu po jeho vydání, které debutovalo jako číslo 1 na žebříčku Billboard 200 a udělalo z něj prvního otevřeně gay zpěváka, který to dokázal.

19

V tomto věku si našel svou první práci – vystupoval na zámořské lodi – a říkal o ní, že to „bylo dobré angažmá. Našetřili jste si hodně peněz – měli jste zaplacený pokoj a jídlo“.

48

Na 48 milion dolarů si pojistil svůj hlas. „Je to má obživa“ říká Adam o tom, proč to udělal. J. Lo má pojištěný svůj zadek, pravda? Tohle (hlas) je zase to, čím já vydělávám  své peníze“.

25 000 000

Adamovo jmění má cenu 25 milionů dolarů.

(Net worth je všechen majetek: peníze, nemovitosti, majetek, který daná osoba vlastní mínus dluhy, případně půjčky, které má. Pozn. př.)

Zdroj:

*shimoli*

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 160 Comments