Skip to main content

Nový song Adama Lamberta a dopis jeho fanouškům

Adam dnes (21. 2. 2019) vydal zcela novou písničku jako úvodní píseň svého čtvrtého alba. Ne jako singl, ten bude teprve následovat. Tohle je malý dárek pro nás všechny za to dlouhé čekání a ukázka toho, na co můžeme těšit.

Adam svůj song uvedl dopisem pro své fanoušky, který postl na svůj Twitter a Instagram. Tady je překlad:

Ahojte. Vím, že čekáte dlouho! Nu, konečně jsem připravený předložit vám svou novou muziku.

Za prvé: Dovolte mi, abych vám co nejupřímněji poděkoval za vaši trpělivost a za to, že jste mi nepřestali věřit. Vy jste byli motorem, který mě poháněl kupředu, i když jsem nevěřil sám sobě. Miluji psát hudbu a zpívat, ale hodněkrát se stalo, že jsem musel dělat kompromisy ohledně mé umělecké vize, kvůli lidem ve vedení, jejichž rozhodování bylo ovlivňováno ziskem a ne uměním. Nechápejte mě špatně – jsem na všechno, co jsem zatím vytvořil  VELMI pyšný. Ale právě končím temné období rozhodování o své budoucí umělecké dráze a moje duševní zdraví tím dost utrpělo. Začal jsem se sám sebe ptát “Stojí všechny ty problémy opravdu za to?” Začal jsem se plně soustředit na práci a ve svém vlastním životě jsem se cítil odtažitě. Mé sebevědomí trpělo. Byl jsem osamělý a začal jsem mít deprese.

Naštěstí jsem také byl na turné s Queen, což mě nabíjelo množstvím pozitivní energie. Fanoušci, pro které hrajeme, nám dávají tak hodně lásky a hrát s Brianem Mayem a Rogerem Taylorem je potěšením a vždycky mi to připomene mou vlastní hodnotu. Na našich turné jsme umělecky spolupracovali a to mi pomohlo obnovit mou víru v mé  vlastní umění. Práce s Queeny mi pomohla udržet hlavu nad vodou a já jsem vděčný za kuráž Freddieho Mercuryho, který mě vždycky inspiroval k tomu, abych šel směle kupředu.

S trochou profesionální pomoci a podporou kolegů, přátel a rodiny jsem se dostal z temnoty. Rozhodl jsem se začít mé příští album na mou vlastní pěst, abych nebyl ovlivněn ničím, kromě mé vášně pro hudbu. Obrátil jsem se na své známé textaře a hudebníky, které jsem poznal během uplynulých let a začal jsem si s nimi domlouvat schůzky. Chtěl jsem dělat hudbu, jakou jsem chtěl já a dostat se do toho původního místa, kde jsem byl, když jsem poprvé snil o tom, že budu zpěvákem – než jsem začal hrát tu průmyslovou hru, která začala ničit mou lásku k hudbě.

Poté, co byly napsané první písně, jsem si začal uvědomovat, že jediný způsob, jak mohu svůj nový projekt vydat tak, jak jsem si představoval, je změnit můj tým. Takže jsem zaměstnal nový management a podepsal smlouvu s novou nahrávací společností. Nový začátek!

Chtěl jsem vám dát dárek na začátek nové éry, než vypustím můj první oficiální singl. Je to ukázka z mého nadcházejícího alba – a píseň ode mne pro vás. Jmenuje se to “Feel Something”. Je to o mě, jak se škrábu ven ze svého špatného období, potlačením mých deziluzí, ovládnutím mých potřeb a otevřením svého srdce. Život svobodného mládence může být veselý, s mnoha příležitostmi, jak si vyhodit z kopýtka, ale po nějaké době člověk začne pociťovat prázdnotu. Během frustrace z mé kariéry a mnoha ztracených vztahů jsem se cítil prázdný – a ačkoliv jsem se chtěl zamilovat, cítil jsem, že na to ještě nejsem připravený. To bylo to, co mě inspirovalo k výkřiku “Nepotřebuji cítit lásku, chci prostě jen něco cítit!” Bylo to tohle zjištění, které učinilo mé první kroky k tomu, abych se začal o sebe starat a které o mě pečovalo během uzdravování mé duše. Tenhle song je emočně výchozím bodem mého nového alba.

Jednotlivé skladby budou popisovat mou cestu při přebírání odpovědnosti za mé vlastní štěstí a sílu a hledání intimnosti. Od té doby, co jsem napsal tu píseň jsem našel potěšení, které mi chybělo a má síla je zpět. Nemohu se dočkat až uslyšíte víc!

-A

Původní text:

Adamův post na Twitteru:

A na Instagramu:

Překlad: Shimoli

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli