Skip to main content

Adam na GLAAD AWARDs

 

Adam se zúčastnil GLAAD Awards 2018 v New Yorku, aby podpořil tuto organizaci a také, aby tam vystoupil v duetu s Melissou Etheridge. Na červeném koberci poskytl několik rozhovorů, tady je jeden pro ET:

 

 

Překlad:

Moderátor: “Jak úžasné je, že s ní dnes večer budeš vystupovat?”

Adam: “S TOU Melissou Etheridge! Jsem tak natěšený! Chci říct, vyrostl jsem sledujíc VH1 a MTV. Ona měla hity v devadesátých letech a netajila se se svou orientací. Pro někoho jako mne, kdo tajně tam někde hluboko uvnitř věděl, že jsem také gay, když jsem viděl někoho, kdo je tak odvážný a neomlouvá se a má úspěch a je oslavován, to pro mě znamenalo mnoho. Víš, já jsem si to tenkrát ani pořádně neuvědomoval, ale když se teď ohlédnu, říkám si WOW! Jo.”

M: “Jak důležité je pro Tebe být tady dnes večer?”

A: “GLAAD je skvělá organizace, víš? V roce 2018, v těchto časech, je velmi důležité být sjednoceni, je velmi důležité těšit se z našich odlišností a držet pospolu. A GLAAD je skvělá organizace, jsou zárukou bezpečí a zajišťují, že naše zprávy jsou tím správným způsobem sděleny veřejnosti. A že dá stopku jakékoliv zprávě, vedoucí k nejednotnosti nebo negativitě. Takže tohle je opravdu, skutečně důležitá organizace.”

 

Duet Adama a Melissy na GLAAD Awards – oficiální video:

(Pokud se vám to video nezobrazí, klikněte na stránku)

 

Adam Lambert and Melissa Etheridge perform at the #GLAADawards

WATCH Adam Lambert and Melissa Etheridge's unforgettable performance of "I'm the Only One" from the #GLAADawards!

Zveřejnil(a) GLAAD dne Pondělí 7. května 2018

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli