Skip to main content

Adam pro NME o konci AI

 

“Myslím si, že je to stejné jako s jakoukoliv jinou show, kdy se prostě musíš dívat jakou máš sledovanost a co diváci chtějí nebo ne a vypadá to, že lidi, co dělali tu show dospěli k rozhodnutí, že je čas ten pořad ukončit. Všechno jednou skončí. Myslím si, že ta show opravdu udělala hodně pro televizní popovou kulturu a hudební svět. Vznikla v době, kdy hudební průmysl tak trochu zápasil s nástupem digitálních technologií a také v době, kdy v Americe došlo k událostem 11. září a naše země měla takové citlivé období a tato skvělá show dala lidi dohromady. Byla to show, která dala tak nějak naději těm běžným, každodenním lidem, obyčejným chlapcům a děvčatům, každému v USA, že se mohou stát hvězdou. Takže to bylo velmi příhodné pro tehdejší dobu. Co si myslím je, že se teď ty podmínky změnily. Že televizní talentová soutěž byla a stále je skvělá věc, ale dnes máme věci jako You Tube a to přineslo velkou změnu. Vím, že je tam hodně umělců, kteří dostali smlouvu na základě toho, kolik lidí sleduje jejich kanál You Tube. A dokonce ani nemusí zpívat na tom You Tube. Takže to je zcela nová cesta, kterou jsme neměli, když Idol začal. A kdoví, co přijde příště, určitě tam bude nějaká další forma. Opravdu si myslím, že by tam vždycky měl být nějaký způsob, jak se dostat do hudební branže. A není to snadné do téhle branže proniknout. Je hezké, že jsou tam příležitosti pro lidi, kdy mohou představit přímo publiku, veřejnosti. Protože víš, není to snadné, přesvědčit nějakou velkou společnost, aby do tebe investovala velké peníze, pokud je nemáš jak přesvědčit, že to bude fungovat.”

 

Adam Lambert v palbě rychlých otázek a festivalových tipů

 

Co má Adam raději – rychlé otázky:
M: “Kočky nebo psi?”
A: “Psi”
M: “Vánoce nebo narozeniny?”
A: “Narozeniny.”
M: “DC nebo Marvel?”
A: “Marvel.”
M: “Dávat nebo brát?”
A: “Dávat.”
M: “Jídlo nebo sex?”
A: “Sex.”
M: “One Direction nebo Justin Bieber.”
A: “Justin Bieber.”
M: “Blond nebo brunet?”
A: “Blond.” (Adam o svých vlasech říká, že jsou stříbrné, titanové)
M: “Queen nebo Rocky Horror?”
A: “Queen. (i když RH je taky opravdu cool).”
M: “Jsi hlavní zpěvák Queen. Jak k tomu vůbec došlo?”
A: “Ve spojení s Americkým Idolem. Zpíval jsem Bohemian Rhapsody na konkurzu a oni pak přišli na finále a zpíval sem s nimi ‚We Are The Champions‘. Takže to bylo poprvé co jsem potkal Briana a Rogera a… jo bylo to něco jako vzájemné poznání.”
M: “Vzájemný obdiv a úcta.”
A: “Jo. Pak jsem vydal své první album a potom jsem s nimi byl na MTV EMAs, to bylo poprvé, co jsme spolu vystupovali a oni byli tak skvělí a pak už následovala jedna věc za druhou, jo.”
M: “Budete hlavními hvězdami Isle of White festivalu tento rok. Budu tam taky.”
A: “Bezva.”
M: “No a co takhle nějaké rady ohledně festivalu? Co je dobré k tomu, abych ho zvládla?”
A: “Voda, být hydratovaná, nějaký snack (svačinka), nějaké módní doplňky, pomocí kterých vynikneš, takže Tě přátelé mohou najít v davu…”
M: “Protože jsou tam tisíce lidí.”
A: “No a když se setmí, tak mít něco svítivého…”
M: “Poslední otázka. Je tam nějaká možnost, že bych se mohla dostat na pódium?”
A: “Co bys tam chtěla dělat?”
M: “Můžu dělat cokoliv, mohu tančit nebo dělat křoví.”
A: “Co bys měla na sobě?”
M: “Neónové doplňky samozřejmě.”
A: *smích* “No, budeme se muset zeptat, není to moje show, ale Briana a Rogera. Takže se jich budeme muset zeptat, ale já jsem si jistý, že Tě tam rádi uvidí.”
M: “Úžasné. Děkuji Adame, bylo to dneska skvělé a uvidíme vás všechny v létě.”

 

*shimoli*

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli