Skip to main content

Adam Lambert: „Neomlouvám se za to, kým jsem“

 

Zdroj: http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/adam-lambert-nie-przepraszam-za-to-kim-jestem,178000.html

 

Za upload videa díky Katarině Glamsis. Jo a pokud jste si nevšimli, ono tam je sice to logo auta schválně zastíněné kvůli reklamy, ale je to naše česká Škoda Octavia Combi. 😀

 

Svět se o něm dozvěděl během 8. řady Amerického Idolu, ve které skončil jako druhý. Obrovský dojem udělal jeho hlas také na skupinu Queen, která jej pozvala, aby s nimi koncertoval.  Ale Adam Lambert vždycky snil o sólo kariéře.

 

G: Drzewiecka: “Ahoj, ráda Tě poznávám. Jsem Gábina.”

 

A: “Ahoj, já jsem Adam.”

 

G: Vypadáš plně jako ten host na tom plakátu.”

 

A: “To jsem já.”

 

G: “Jsi připraven na nejlepší projížďku v životě?”

 

A:” Jo.”

 

G: “Bude to určitě dobrá zábava, když vezmeme v úvahu, že jsem dostala řidičák před týdnem.” Adam se srdečně zasměje.

 

G: “Jasně že je to žert, neboj se. Mohu Ti ukázat svůj řidičák abys mi věřil.”

 

A: “Ne, věřím Ti.”

 

G: “To je dobře. Řídíš někdy nebo Tě vozí?”

 

A: “Jezdím tak často jak to jde. Často slyším ‘Pošleme pro Tebe auto.’ na což odpovídám ‘Není třeba, přijedu sám.’ Rád dělám věci sám, cítím se pak ‘normálněji’ (jako běžný smrtelník, pozn. př.).”

 

G: “Jsme na místě. Myslím, že za chvíli se budeš cítit sentimentálně.”

 

Adam s Gábinou jdou do divadla a na obrazovce vidíme záběry Adama z muzikálu The Ten Commandments ve kterém hrál v roce 2006 (http://www.imdb.com/title/tt0489853/).

 

G: “Divadlo je místo ve kterém jsi vyrůstal.”

 

A: “Ano, rodiče mně zapsali do divadelního kroužku když mi bylo devět. Tenkrát mně opravdu bavilo převlékat se za někoho jiného.”

 

G: “Líbilo se Ti hrát divadlo?”

 

A: “Rád jsem se převlékal, hrál, nosil kostýmy. Bavilo mně bavit lidi. Pracoval jsem v divadle, tím jsem si vydělával a platil účty až do svých asi 26 let. Tenkrát jsem také začal přemýšlet o tom, že bych mohl být na scéně prostě sám sebou.

 

G: “Někteří lidé říkají, že se stali herci, protože byli v běžném životě velmi nesmělí.”

 

A: “Teď nejsem nesmělý. Ale když jsem byl dítětem, pódium bylo samozřejmě místem,kde jsem měl pocit, že mohu dělat cokoliv. Mimo ni jsem byl radši v straní a držel jsem se zpátky. Víš, když stojíš na scéně, máš pocit, že můžeš být čím chceš.”

 

Cestou k další štaci slyšíme Ghost Town (2:10) a Gábina se ptá: “Pověz mi, je pro Tebe zpěv jen práce? Zpíváš si někdy jen tak? Víš ne jen v místech jako jsou velké koncertní haly, ale jen tak pro sebe nebo pro své známé?”

 

A: “Jo, zpívám si ve sprše, pořád.

 

G: “Jaké písničky?”

 

A: “My heart is a ghost town…”

 

G” “Vítej na Waršavském starém městě.”

 

A: “Je tady hezky.”

 

Gábina má pro Adama překvapení – skupinku lidí, kteří sedí na schodech u památníku (něčeho ale nevím čeho) a hrají a zpívají ‘Whataya Want to Me’. (3:00)

 

A: Tohle jste si naplánovali, že ano?”

 

G: “Ne ne, to je jen náhoda.” (Adam samozřejmě nevěří, ale líbí se mu to. :))

 

G: “Simon Cowell Ti v Americkém Idolu řekl, že jsi hodně teatrální. Ve Tvém soukromém životě se ale nepřetvařuješ. Vždycky jsi byl velmi otevřený v otázce toho, že jsi gay.”

(V pozadí začíná hrát ALN 3:25)

 

A: “Od fanoušků jsem vždycky slyšel, že je to dobře že jsem tak otevřený a že se neomlouvám za to, kým jsem. Určitě pomohlo to, že jsem vyrůstal v rodině, která mi byla velkou oporou. Opravdu jsem šťastný člověk.”

 

G: “Ale pamatuješ si nějaké nepříjemné okamžiky?”

 

A: “Všechno bylo super až do té doby než jsem se stal slavným. Tenkrát jsem poprvé pochopil, že zbytek světa se na to dívá trochu jinak. Bylo to jako vystřízlivění.”

 

G: “Než Tě odvezu zpátky, vraťme se ještě na chvíli zpět k hudbě. Máš nějakou písničku z Tvého dětství, kterou miluješ? Kterou si pořád pamatuješ a rád ji zpíváš?”


Adam spustí Jacksonův song “Remember The Time”. A Gábině zanotuje: “Svezla jsi mně po Varšavě” (“You’ve been driving me around Warsaw”). A plácnou si.

 

V galerii můžete vidět několik mých vlastních screens (to jsou ty méně kvalitní :)) a pak screeny od @HanaFris

*shimoli*

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 2 Comments

 • Jana napsal:

  pekné vďaka moc za preklad 🙂

  • Shimoli710 napsal:

   Byl to tak trochu jiný rozhovor a moc se mi to líbilo 🙂
   Dík za komentář. 🙂