Skip to main content

Recenze: Adam Lambert je na novém studiovém albu The Original High skvostný

Překlad: DrakulkaCZ

Držitel nominace na Grammy & popová hvězda Adam Lambert  vydává 16.června u Warner Bros. Records svou novou studiovou desku – a je to jedna z nejlepších desek tohoto roku.

The Original High začíná jeho neodbytným singlem Ghost Town a následuje nakažlivá taneční titulní nahrávka The Original High.

Své vokální schopnosti předvádí na „Another Lonely Night“ a „Underground“ ukazuje jeho bohatý, sametový hlas. „Rumours“ je omračující spolupráce s vychvalovanou švédskou zpěvačkou Tove Lo.

Když už mluvíme o spolupráci, „Lucy“ je další solidní popěvek, na kterém spolupracoval s čelním kytaristou Queen Brianem Mayem.

Nahrávka „Evil In The Night“ je stejně působivá i v live verzi, kterou předvedl na  Nicon v Jones Beach Theater, jež bylo součástí KTUphorie 31. května.

CD uzavírá „The Light“ a melodicky krásná „Heavy Fire“, což nechává jeho „Glamberts“ žíznit po další skvělé muzice.

 

Verdikt

Souhrnně – poslední studiové album Adama Lamberta je čirá dokonalost. Prokazuje, že se s každou vydanou věcí zlepšuje. Všechny písně na tomhle albu vás dostanou a budete mít problém najít nejoblíbenější. Tohle je zosobnění prvotřídního vokálního talentu. The Original High získává 5 hvězd z pěti.

Pro další informace o Adamovi Lambertovi a jeho novém CD navštivte jeho oficiální stránky: http://adamofficial.com/theoriginalhigh/?ref=

 

Zdroj: http://www.digitaljournal.com/a-and-e/music/review-adam-lambert-magnificent-on-the-original-high-studio-album/article/435460

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 2 Comments

  • Ady napsal:

    Skvěla recenze fakt jo_)))))moc díky za překlad:-)))