Skip to main content

Brian May o Adamu Lambertovi + novém materiálu Queen

Legenda Queen hovoří s Gigwise o tom, co je čeká v budoucnu – sledujte

Zdroj

Brian May se rozhovořil o možném novém albu Queen a o jejich možném nahrávání s jejich zpěvákem z turné a Americkým idolem Adamem Lambertem.

Kytarová legenda Queen hovořila s Gigwise na 2015 Ivor Novello Awards, kde jsme se ho zeptali, jaké, pokud tam vůbec nějaké jsou, by mohly být nové nahrávky s adoptovaným členem a popovou senzací.

“Tohle se nechystá, ne, nebudeme to dělat” řekl May Gigwise. “Ne v tento okamžik, jakkoliv bychom mohli. Teď se zaujetím sledujeme jak Adam buduje svou sólovou kariéru a vypadá to, že si vede velmi dobře. Je úžasný, úžasný umělec , to se nedá popřít. Je moc zajímavé sledovat jeho vývoj.

Jsme si opravdu vědomi, že s námi nechce být pořád – tohle by bylo opravdu špatné, kdybychom ho prostě sbalili a nenechali ho jít a dělat něco jiného, takže je velmi důležité, aby se teď vyvíjela jeho vlastní kariéra. Těšíme se, až budeme zase spolu v září dělat Rock v Rio a několik koncertů v Argentině a myslím ve Venezuele.

Na otázku, jestli sám píše nové písničky, May řekl Gigwise: “Moc toho nepíšu, byl jsem velmi zaměstnán jinými věcmi. Za starých časů jsem psával songy od 1 do 5 hodin ráno, ale teď spíš sleduji co dělá vláda a jak je mohu zastavit!”

Mezitím, Adam Lambert by měl vydat své nové album The Original High 12. června.

 

Video s Brianem Mayem odpovídajícím na otázky Gigwise (ta paní, co se tam na okamžik mihne na začátku videa je Brianova žena Anita Dobson, která byla na Ivor Novello Awards společně s ním)

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli