Skip to main content

Adam Lambert poprvé vystupuje s „Ghost Town“ na Ellen

AHHH, pamatujete si, když byl Adam Lambert na The Ellen DeGeneres Show půl dekády zpátkya zpíval “If I Had You”? Během pěti let se toho může stát hodně a tak je úplně úžasné vidět ten značný nárůst sebejistoty, kterou Adam od té doby nabyl, obzvlášť když se jedná o způsob jeho vystupování na pódiu. Neberte mně špatně – ten zpěvák v sobě měl  pompéznost a okázalost už tenkrát. Ale teď, následkem jeho nedávného výletu kolem zeměkoule s Queen si opravdu osvojil to umění ovládat pódium jako rocková hvězda.

Adam dnes dorazil na Ellen znovu pro své úplně první vystoupení naživo s “Ghost Town”, úvodním singlem z nadcházejícího alba The Original High (vyjde 16. června). Třiatřicetiletý popový rocker vypadal jako vtíravě pohledný přízrak v bílém, když zpíval svůj kytarou-doprovázený-house jam, s dokonalými vokály v každém okamžiku.

Zdroj: http://www.idolator.com/7591078/adam-lambert-performs-ghost-town-live-for-first-time-on-ellen-watch

 

Adam retweetnul tweet Idolatoru o jeho vystoupení na Ellen:

 

A tady je Adamovo vstoupení na Ellenině videokanálu:

 

Pokud si chcete to vystoupení stáhnout, můžete zde:

 

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 12 Comments

 • Katarina Glamsis napsal:

  Já z toho vystoupení odvařená nejsem, ale to bude tou písničkou. Nepřijde mi jako vhodná pro živé vystoupení. Jsem ráda, že aspoň Adam zpíval naživo, protože hudba byla puštěná z playbacku. Takhle ji nikdy žádná skupina nezahraje, takže i to, jak tam všichni jakoby postávali, mi přišlo trochu trapný. Chtělo to tanečníky, aspoň dva. Adam je skutečný umělec, snažil se ta prázdná místa vyplnit svými vlastními tanečními kreacemi, ale i tak jsem z toho cítila trochu nejistotu a modlila se, aby už přišel další pěvecký part. Tohle jsem ani ze Strut a ani z IIHY necítila, tam mi přišel jistější. Ale opravdu si myslím, že je to tou písničkou. Pořád jsem čekala, jestli ji třeba neudělají ještě v jiné verzi, právě pro vystoupení.
  Adam vypadal jako vždy skvěle. Jemu sluší černá i bílá. Prostě nádhera <3

  • Shimoli710 napsal:

   Čekala jsem tanečníky, ale asi to mělo být jednoduché jen Adam a skupina. Neřekla bych že to byl celý playback, jen část. Já mám tenhle styl hudby ráda, takže mně to nevadilo. Adam byl teda parádně nervozní. Což je ale zcela přirozené. Myslím, že příští vystoupení bude o hodně lepší a samozřejmě ta kvalita půjde jen nahoru. 🙂
   Dík za komentář 🙂