Skip to main content

Queen + Adam Lambert na Helene Fischer Show

 

Helene Fischer  je německá popová zpěvačka, která se už od roku 2006 pravidelně prosazuje se svými hity v německých šlágrových hitparádách a pořadech. Má dokonce i svůj vlastní pořad – Helene Fischer Show, kterou sledují miliony lidí v Německu a dalších německy mluvících zemích (Rakousko, Švýcarsko…). No a protože tento pořad bývá vysílán Eurovizí, mohli jsme zajásat, když jsme zjistili, že Queen a Adam vystoupí v Helene Fischer Show, která měla svůj vysílací čas o Vánocích 2014 (26. prosince) a my to budeme moct vidět přímo na našich televizních obrazovkách.

Protože se ta show nejen jmenuje po Helene, ale ona sama jí vytváří a je její hlavní součástí, bylo celkem zřejmé, že při tom vystoupení půjde o duet, což bylo pro některé z fanoušků trochu zklamáním. Přece jen nejraději slyšíme jen Adamův nezaměnitelný a dokonalý hlas. A navíc se jen těžce hledá zpěvák nebo zpěvačka, kteří by se vyrovnali jeho hlasovému rozsahu, a protože Adam je velmi galantní, když zpívá s někým, kdo není tak dobrý jako on, prostě se mu přizpůsobí. Pak ale celé to vystoupení tak trošku ztrácí, protože Adam nerozjede naplno své výšky a riffy a my máme pocit, že tam něco chybí. Naštěstí v Helenině případě tomu tak nebylo. I když si první píseň (ze dvou, které v pořadu zazněly) zazpívali s Adamem spolu a byla to Who Wants to Live Forever (určitě si všichni vzpomenete na fantastické Adamovo podání WWTLF na iHeartRadio Festivalu ve Vegas na podzim 2012)  , Helene zazpívala svou část opravdu dobře a Adam se nemusel skoro vůbec držet zpátky, takže publikum v sále i diváci u obrazovek mohli slyšet jeho nádherný hlas, nad kterým vyjádřila svůj obdiv i sama Helene.

Zajímavé bylo, že Helene při prvním vstupu představila nejprve Adama a pak teprve skupinu Queen. Protože je nepředstavovala sama a tahle show je skriptovana, mám pocit, že to nebylo náhodné, ale byl v tom záměr. Každopádně, slyšet, že vystoupí Adam Lambert a Queen bylo skvělé. Na konci toho prvního vystoupení Helene krátce představila Queen i Adama a uvedla, že zanedlouho všichni vyrážejí na Evropské turné (přičemž několik koncertů odehrají i v Německu).

Tady je video se záznamem WWFM:

 

 

Queen a Adam se na jeviště vrátili ještě jednou, téměř v samém závěru té show, tentokrát s písní I Want It All a sami. A Helene je tentokrát uvedla v obvyklém pořadí: Queen a Adam Laambert.

 

I Want It All

 

Vystoupení Adama a Queen mělo velký úspěch, čehož je důkazem i to, že se Adamovo jméno objevilo na Twitteru v Německu jako trend:

 

https://www.facebook.com/AdamLambertCZECHSLOVAKfanclub/photos/pb.180468061994420.-2207520000.1420907795./823811747660045/?type=3&theater

 

Sledovanost pořadu byla skvělá, více než 6 a půl miliónů lidí (a to nepočítáme ty, kteří viděli ten pořad za hranicemi Německa)

https://www.facebook.com/AdamLambertCZECHSLOVAKfanclub/photos/pb.180468061994420.-2207520000.1420907795./824224747618745/?type=3&theater

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 818 Comments