Skip to main content

Queen a Adam Lambert v Mohegan Sun, 2. koncert, 25. 7. 2014

 

Pro tento koncert máme potvrzené Boxscore: 6,991 / 7,050 – 99% – $670,245.

Byl to už druhý koncert v Mohegan Sun a oba byly téměř vyprodané. A publikum na tomto koncertu bylo fantastické.

 

Now I’m Here

 

 

Stone Cold Crazy

 

 

Another One Bites the Dust

 

 

Fat Bottomed Girls

 

 

In the Lap of the Gods / Seven Seas of Rhye / Killer Queen

 

Killer Queen začíná na 5. minutě a Adam si ten začátek na té pohovce docela užil než začal zpívat (a publikum taky :)).
7:45 „Hej, oni mohou fotit pane! Vyfoť si mně baby! Yo mamma, namočil jsem Tě? Je to zdarma.“ (Tím „Yo mamma“ Adam oslovil toho sekuriťáka, který předtím nechtěl fanouškům dovolit fotit. Adam ho polil vodou a pak se ho zeptal,jestli ho namočil. No a v angličtině je oslovení „Yo mamma“ vlastně urážka, takže Adam nebyl na tu ochranku moc milý. Bránil své fanoušky. :))
 
 

Somebody to Love

 
 
Na začátku Adam připomene, že jsou v Mohegan Sun vlastně už podruhé, že tam byli minulý týden a skvěle se bavili a pak následuje obvyklý úvod k StL.
Tohle podání StL je úžasné! Adam nás opět všechny „vzal do svého glam-kostela“ a jeho vokály byly víc než skvělé – bylo to kouzelné!

 


 
 

I Want It All

 

 

Love of My Life

 

 

’39

 

 

These Are the Days of Our Lives

 

 

Bass Solo / Drum Battle

 

 

Under Pressure

 

 

Love Kills

 

Adam předá mikrofon Brianovi který položí publiku obligátní otázku, co si myslí o jejich novém členu skupiny. Je úplně jasné, co si publikum myslí. 😀 Adam obřadně, s úklonou převezme ten mikrofon zpět, poděkuje, pak znovu poděkuje za to, že může zpívat s Queen a vzpomene památku Freddieho Mercuryho.
„Když mluvíme o Freddiem. Freddi napsal píseň pro své první samostatné album, společně s Giorgio Moroderem. Byla to píseň, tedy soundtrack pro film Metropolis. Bylo to disco, bylo to úžasné a ty vokály byly nádherné. A Queen teď vydají kolekci svých písní po tomhle turné, jsou to předělané starší skladby. A předělali tuhle píseň na baladu. A je to nádherné. A to je co teď budeme zpívat. Je to Love Kills.

 

 

Who Wants to Live Forever

 

Tak tohle je snad nejlepší záznam WWTLF jaký jsem kdy viděla – především vizuálně. Perfektní!

 

 

Guitar solo (snippet)

 

Jen necelá minuta kytarového sóla Briana, ale excelentní!

 

 

Tie Your Mother Down

 

V tomhle videu můžeme na začátku vidět Adama, jak přichází na pódium a pak jsou tam taky moc hezké interakce s Neilem a s Brianem během té písničky.
No a pro tentokrát Adam přišel v červeném tričku, na rukou měl červené rukavice a takhle už to zůstalo až do konce Bo Rhap.

 

 

Pokud se chcete podívat na video od JESHA84, je tady:

 
 
(Je to víc zblízka a má to kvalitnější zvuk, ale není tam začátek, proto jsem zvolila jako ukázku to co je výše)
 
https://www.youtube.com/watch?v=Wxsvt7JH77c

 

Sing Along a Radio Gaga

 

„Zatleskejte Rufusovi Taylorovi, který hrál na bubny. Je svobodný.“ Adam se otočí k Rufusovi: „Je to v pořádku že jsem to prozradil nebo jsem to neměl říkat?“ Pak se otočí zpět k publiku: „Je to v pořádku.“
„Zazpíváte si se mnou?“ Publikum samozřejmě souhlasí i když první pokus je trochu rozpačitý. Adam ale přizná, že na tom trochu nese vinu i on sám a že tedy začnou z pravé strany a pak budou pokračovat dál. Pak už to jde jak po drátkách. A Adam i publikum s tím mají spoustu legrace.

 

 

Ještě jedno povedené video Lady Ga Ga od 1GlitterBB

 

https://www.youtube.com/watch?v=zjGGsH-JMf0

 

Crazy Little Thing Called Love

 

Na Twitteru se objevily zprávy o tom, že Adam v jednom okamžiku šel bokem (takže jej nebylo dobře vidět) mával rukama a křičel na svého zvukaře. Nenašla jsem tuhle scénu v žádném videu, ale vzhledem k tomu, že není obvyklé, aby Adam odcházel dozadu za scénu po Radio Ga Ga a tady se na začátku vrací zpět ze zákulisí na pódium, tohle mohl být ten okamžik. Asi s něčím nebyl spokojený a potřeboval to tomu zvukaři říct. (Koneckonců víme, jak si Adam potrpí na to, aby zvuk v jeho naslouchátkách zněl správně.)

 

 

Bohemian Rhapsody

 

 

We Will Rock You / We Are the Champions

 

Kolem 7. minuty někdo z publika hodí na catwalk, kudy prochází Adam klobouk. Ten ho sice nezvedne, ale ukáže prstem na místa odkud přiletěl a usměje se.

 

 

I když to už snad bylo sté video, kdy se dívám na závěrečnou děkovačku, Adam, jeho skromnost a to, jak se snaží ustoupit do pozadí a vzdát poctu Brianovi a Rogerovi, nicméně ti dva jej pak vždycky vezmou mezi sebe – to mi vždycky vyvolá úsměv na tvář. Je to tak milé. 🙂

 

[nggallery id=146]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli