Skip to main content

11 hvězd Amerického Idolu, které jsou úspěšné

 

Video s jedenácti vítězi a i poraženými finalisty nebo dokonce soutěžícími, kteří se ani neumístili na prvních třech místech Amerického Idolu (ono zvítězit není podmínkou v tomto případě), které si dokázaly získat slávu a úspěch v USA a i ve světě. Nechybí mezi nimi samozřejmě ani Adam Lambert, který je jednou z nejvýraznějších (ne-li vůbec nejvýraznější) a nejúspěšnějších osobností této soutěže.

Jeho část začíná kolem 10:10 (překlad dole pod druhým videem)

 

Video jen s Adamem:

 

 

(Adam CleverMusic 10112014 from Kay Davis on Vimeo.)

 

 

Číslo 9 v našem seznamu je jeden z nejlepších hlasů, jaký se kdy objevil na pódiu Amerického Idolu. Je to megatalentovaný Adam Lambert.

Tohle musím říct.  Že Adam skončil druhý je úplně zločinem proti lidstvu. Míním, je mi líto Krisi Allene, mám tě hrozně moc ráda, ale… vážně? Adam měl vyhrát ten rok, opravdu. Zjevně jsem se přes to nepřenesla.

Okej, takže Adam byl představen světu v osmé sezóně Amerického Idolu a od té doby v podstatě dosahuje té nejvyšší hvězdné popularity, jakou jsme kdy viděli. Byl nominován na Grammy a je vítěz GLAD Award a také vydal dvě alba, která dosáhla na vrchol žebříčků a připravuje k vydání své třetí album. Účinkoval na Glee, Pretty Little Liars, Project Runaway, VH1 Divas a právě teď je na turné s Queen. Nedávno Adam zaskočil jako hostující porotce na dalším konkurzu pro Americký Idol v New Yorku, což z něho dělá prvního soutěžícího Amerického Idolu, který se vrátil zpět na Idol, aby zasedl za stůl porotců. Adam se také zapsal do historie jako první otevřeně gay umělec, který dosáhl úspěchu v maistreamu a dostal se až na vrchol žebříčku Bilboardu a kanadského žebříčku Digital album chart.

Nemají jeho fanoušci jméno Glamberts? Bravo Adame, buď pořád tak úžasný!

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli