Skip to main content

Adamovy rady pro účastníky konkurzů pro 14. ročník Amerického Idolu, kde byl jako hostující porotce za Keitha Urbana

 

 

 

Tady je ještě odkaz na zdroj toho videa (pokud by nefungovalo to vložené video)

a stažené video na YouTube (které tu bohužel vložit nejde).

 

 

Moderátorka: “Absolvent Amerického Idolu Adam Lambert zaskočil za Keitha Urbana na konkurzech v New Yorku pro 14. ročník soutěže a podělil se s námi o své rady pro soutěžící.

 

“Myslím si, že důležitá věc na tomto pódiu je mít pod kontrolou své nervy. Protože je to jejich první šance a jsou poprvé před porotci, kteří jsou z řad celebrit. Nervozita stoupá. Takže uklidňovat své nervy, dýchat, ukázat to nejlepší co ve vás je, hlas, to  je ta nejtěžší část na pódiu v téhle hře.”

 

Moderátorka: “Řekl nám, co on potřebuje k tomu, aby dal svůj souhlas.”

 

Adam: “Hledám umělce. A umělcem míním někoho kdo má talent, musí mít hlas, to především, ale je v tom víc než tohle.  Je to o energii, o osobnosti, o vzhledu, o postojích, je to muzikálnost… Potřebují mít tohle všechno.”

 

Moderátorka: “Glambert právě skončil letní turné s legendární rockovou skupinou Queen. Říká, že zpívat jejich neuvěřitelný seznam skladeb byla velká zkušenost.”

 

Adam: “Je to pro mně velká čest a moci zpívat tyhle písně, které byly součástí jejich životů a předělat je po novému a po svém a  dělat ve spolupráci s Brianem a Rogerem…  nemohu si  přát lepší dar.”

 

Moderátorka: “Teď pracuje na svém třetím studiovém albu.”

 

Adam: “Jsem tím hrozně nadšený. Nemohu o tom nic moc říct, ale jsem opravdu, opravdu… jsem skutečně nadšený. Nemohu se dočkat až je uslyšíte.”

 

Moderátorka: “A říká, že se naučil jednu důležitou věc na svém turné s Queen pro své následující turné.”

 

Adam: “Jedna věc, kterou jsem se od nich naučil a opravdu to miluji je, fakt, že oni jsou ikonami a veličinami v rock ‘n’ rollu a v pop hudbě, přesto ale vědí jak si to užít. Víte, oni berou svou práci vážně, ale ne příliš vážně. A já si myslím, že ta balance mezi tou vážností a veselostí, protože to je o hudbě a o zábavě je velmi důležitá. Pokud vy se nebavíte, vaši fanoušci se také nebaví. V minulosti jsem na sebe kladl dost velké nároky a tohle léto jsem zjistil, že bych si to měl užívat.”


Moderátorka: “Pro zprávy z  New Yorku, Ashley.”

 

 

[nggallery id=125]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli