Skip to main content

Sauli Koskinen: Setkání s Adamem Lambertem změnilo můj život

 

Sauli Koskinen, známý z reality show Big Brother má stále dobrý vztah s Adamem Lambertem.

 

Pozitivní a šťastný Sauli Koskinen se dostal do povědomí mnoha lidí od roku 2007, kdy vyhrál reality show Big Brother. Poté byl v průběhu let viděn jako novinář, model a host i moderátor řady televizních programů. Velký ohlas vzbudila zpráva ze zámoří v roce 2011, že světoznámý zpěvák Adam Lambert chodí s finskou hvězdou Koskinenem. Jejich soužití bylo podrobně sledované a Koskinen se přestěhoval do Los Angeles k Adamu Lambertovi. Pár měl dokonce řadu fanoušků, ale na konci loňského roku (no, ono  to bylo na začátku, pozn. př.) se rozšířila zpráva o jejich rozdílných názorech a rozchodu.

 

Koskinen hodnotí minulost i současnost v pozitivním duchu. – Vycházíme s Adamem opravdu dobře, říká stručně. Ačkoliv se rozešli, Koskinen stále zůstává v Los Angeles, kde je velmi spokojený a čas od času pobývá ve Finsku. Nechce nijak rozebírat svůj život s Lambertem, ale říká, že mu jejich společné partnerství změnilo život. – A to v tom nejlepším slova smyslu.

Kdybych ho nepotkal, tak teď třeba nežiji v Los Angeles. Opravdu hodně změnil můj život a to v naprosto pozitivním slova smyslu, říká.

 

Los Angelské palmy nicméně zůstanou na chvíli osamělé, protože Koskinen bude tři následující měsíce účinkovat ve Finsku jako Extra Big Brother moderátor.

Pak se ale do známého města velmi rád vrátí. – Los Angeles jsem si skutečně zamiloval. Mám tam hodně přátel a známá místa. Žiji tam rád a je to pro mně domov stejně, jako Finsko. Nevidím v tom žádný problém, že cestuji mezi těmito místy sem a tam.

 

Zdroj

 

Sauliho Instagram

 

[nggallery id=109]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli