Skip to main content

Jen Rade navrhla image pro Adama Lamberta na “Queen Will Rock” turné.

 

Koncertní série turné, o kterém se toto léto nejvíce mluví je “Queen Will Rock” turné a Adam Lambert v něm vystupuje na pódiu v oblečení od Jen Rade! (Na vysvětlení – není to tak, že by celé to oblečení navrhla a vyrobila ona. Jen Rade je velmi známá stylistka, která navrhovala a dělala styl pro mnoho celebrit. S Adamem zřejmě na jeho převlecích velmi úzce spolupracuje – a určitě se v mnohém řídí jeho požadavky a také využívá oblečení návrhářů světových značek, které pomáhá dozdobit nebo kombinovat s dalšími doplňky. Pozn. př.)

 

Adam Lambert není někdo, kdo se obléká průměrně. Rád udává módní trendy a vyčnívá z davu a přesně to dělá i na turné s Queen toto léto. Osm show už je za námi a Adam právě zářil ve Forum v Los Angeles, ve čtvrtek 3. července.

 

Během tohoto turné Adam vystupuje v oblečení takových návrhářů, jako Versace, Anthony Franco, Giuseppe Zanotti a mnoha dalších. Vytvořil už několik velmi zajímavých módních trendů.

 

Adam definitivně dává Glamberts z celého světa něco k podívání!

 

Podívejte se na tuhle foto galerii na více fotek Adama a stylistických návrhů od Jen Rade nebo následujte Jen Rade na Instagramu, kde můžete vidět nové fotky.

Zdroj

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli