Skip to main content

Adam Lambert, slavný díky Americkému Idolu si koupil dům v Hollywood Hills West za 2,995 miliónů dolarů.

 

Dům ve stylu moderny, nedaleko Sunset Strip, s výhodným umístěním, ale dostatečně daleko od městského ruchu, byl postaven v roce 1947 a prošel renovací.  Na rozsáhlé vnější schodiště navazuje zaoblená zeď s oknem ze skleněných cihel.

 

Téměř 3 800 čtverečních stop (což je asi 353 čtverečních metrů – WOW! 🙂) obytného prostoru zahrnuje jídelnu s od podlahy ke stropu klimatizovanou vinotékou, nadměrně velikou kuchyní se zabudovanými spotřebiči a s rohovou lavicí, pokoj (nebo také pracovnu) s krbem, promítací sál (na sledování filmů a hudební produkce – může to vypadat asi takhle: http://screeningroom.com/FormanHDScreeningrm100_0152.jpg) a tělocvična. Hlavní apartmá má krb, místo pro sedací soupravu a koupelnu s vanou. Celkem jsou zde tři ložnice a čtyři koupelny. Upravenou zeleň s kapradinami, která připomíná  jeskyni najdeme na zahradě za domem.

 

Dvaatřicetiletý Lambert skončil druhý na “Idolu” v roce 2009, tentýž rok vydal album “For Your Entertaiment”. Zatímco pokračuje ve vydávání nových alb, udělal také nějaké nahrávky a natáčení pro televizi. Od loňského roku si zahrál v pěti dílech seriálu ‘Glee’.

 

Toto léto bude mít turné se skupinou Queen po Severní Americe, Asii a Austrálii. Fanoušci v LA mohou vidět Queen a Lamberta ve Forum 3. července.

Agenti, kteří prodali Adamovi ten dům jsou Jeff Yarbrough a Chris Jacobs z Keller Williams.  Adama zastupoval Brad Downs z Rodeo Realty.

 

Zdroj

 

(Ano, ty dva obrázky, které tady vidíte jsou opravdu z Adamova nového domu. Na netu už můžete najít téměř všechny místnosti, dům zvenčí i zahradu. Já se ale omlouvám, nebudu to tady zveřejňovat. Pokud by to někdo nenašel a chtěl ty obrázky vidět, napište mi prosím do zpráv na FB, pošlu vám odkaz.)

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 2 Comments

 • Marta napsal:

  Pěkný dům, jen mít těch 2,995 miliónů dolarů. Ale zajímalo by mě, na co porřebuje jeden člověk tolik místností. No Adam to asi ví, jinak by si to nekupoval.

  • Shimoli710 napsal:

   No já si osobně nedokážu dost dobře představit jak bych sama bydlela v tak velkém domě. 🙂 Jenže – Adam má asi trochu jiný způsob života než já. A taky – doufám, že nezůstane navěky sám. Ono tady nejde jen o bydlení ale i o společenskou prestiž – napovídá tomu už volba toho místa kde ten dům stojí. Adam je celebrita (i když velmi rozumná celebrita) a tomu by měl odpovídat mimo jiné i dům ve kterém bydlí. A 3 milióny dolarů je pro nás závratná částka, ale v USA to určitě není vůbec přemrštěné. Když si vezmu, že je to není ani celý jeho loňský výdělek (ten byl kolem 5 miliónů dolarů) a že by mu to letošní turné s Queen mělo vynést minimálně tuhle částku, tak se Adam drží docela při zemi – žádné dluhy, žádné výdaje, které by si nemohl dovolit.
   Sorry že jsem se tak rozepsala (to jsem prostě já :D)