Skip to main content

V interview pro The Breeze Radio Nerwork se Briana Maye zeptali, jak se vyvíjí situace ohledně nadcházejícího turné.

(Rozhovor byl zpočátku o Brianově snaze o ochranu zvířat, které se dlouhodobě věnuje a asi od páté minuty je tam pak ta část, jejíž anglický přepis najdete díky JEN TUNNEY na Brianově blogu: http://brianmay.com/brian/briannews/briannewsapr14.html#45)

Tady je český překlad:

DAMIEN ST JOHN (moderátor): Jak pokračují přípravy na turné po Severní Americe?

Brian May: Jsme v dobré kondici. Jo, musíte s tím vším začít dost brzo, takže probíráme produkci a design už po několik měsíců. ale jo, to všechno slouží k tomu, aby naše těla a mysli byly fit, takže budeme připravení…

Damien: Jak to děláš? Jóga? Protože já jsem právě začal cvičit jógu.

Brian: No, jóga je skvělá. Já ale na jógu moc nejsem. Možná bych měl být. Dělám – mám každodenní sestavu cviků, se kterými opět začínám. Předpokládám, že víš, myslím, že jsem na jógu trochu moc zaneprázdněný. Tohle je problém, že jo, pravděpodobně jen domnělý. (Smích)

Damien: Pokud můžeš dělat strečink Briane, můžeš dělat jógu.

Brian: Strečink by pro mne byl opravdu dobrý. Jo, okay, přesvědčil jsi mně. Budu opět dělat jógu.

Damien: Na tiskové konferenci k oznámení vašeho turné po Severní Americe jsi řekl: “Fanoušci po nás chtějí, abychom to udělali, tak to ještě jednou uděláme.” Je to naposled?

Brian: Mám takový pocit, že ano. Je to poslední velká akce. Jo nebudeme schopni dělat tohle navěky, víš? Naše těla nejsou taková, jaká byla, když nám bylo 35. Nicméně, jsem nadšený, že máme tuhle příležitost. Je to úžasné, že máme tu šanci. Je to neuvěřitelné, že se to turné téměř okamžitě vyprodalo. Tohle jsou velké haly. Tohle turné je přesně na té samé úrovní, jako to, které jsme dělali v roce 1986 nebo tak nějak s Freddiem. Takže je to velké a je třeba to brát vážně. My nebereme sami sebe příliš vážně, doufám, ale stále bereme vážně naší práci a chceme aby to mělo dobrou úroveň a bude to něco hodně velkého – opravdu speciálního, myslím.

Damien: A se zpívajícím Adamem Lambertem na palubě.

Brian: Ano, bude tam.

Damien: A tohle na mně dělá největší dojem – protože sleduji vývoj jeho kariéry od dob Amerického Idolu…

Brian: Americký Idol, jo.

Damien: … on ty písničky ovládnul – a já si myslím, jako fanoušek, že to je to, co měl Freddie, protože on nikdy nezpíval ty písničky úplně stejně. Hrál si s nimi. Bylo to jednou tak a podruhé jinak. Adam, zdá se, dělá to samé.

Brian: Ano, dělá. Je opravdu dobrý umělec, víš, s nesmírně úžasným nástrojem (jeho hlas). Tenhle hlas je jeden z miliónů. Já vím, že Freddie by určitě zůstal zírat s otevřenou pusou nad tím co Adam dokáže. Víš, Freddie byl jedním z nejlepších zpěváků vůbec. A je beze sporu, že by sledoval Adama a myslel by si: “Ooooh můj bože! Tenhle kluk je opravdu někdo”, víš. A Adam je také milý kluk, se kterým se dobře pracuje, což je opravdu důležité. Nemůžeš cestovat po světě s lidmi, které nemáš rád. Byli jsme velmi šťastní, a já jsem byl neuvěřitelně šťastný, že mohu pracovat s některými skvělými lidmi, kteří jsou také skvělými lidskými bytostmi…
– takže pojďme na to. Ještě jednou.
Adam_&_Queen_110712_152_800x533
Rozhovor na YouTube:

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli