Skip to main content

Adam Lambert a Queen jsou v tuto chvíli v podstatě královská Glamily

Když jsme slyšeli, že se dam Lambert přidal toto léto do týmu Queen pro 19-cti zastávkové turné, skočili jsme do auta a řítili se cestou dolů ulicí se spuštěnými okny, s “Bohemian Rhapsody” řvoucí z našich reproduktorů, přičemž jsme zpívali jak nejvýš to šlo, aby to slyšeli všichni sousedi.

Takže v podstatě… Byla to prostě další čtvrteční noc.

http://buzzworthy.mtv.com//wp-content/uploads/buzz/2014/03/Screen-shot-2014-03-07-at-9.40.46-AM.png

Teď, když máme tohle foto z Instagramu téhle “Glee” star, jak stojí vedle Briana Maye a Rogera Taylora, dvou zakládajících členů Queen, zastavme se na chvíli, abychom vzdali poctu této královské rodině. Máte celou minutu? Vytiskněte si ten obrázek a  postavte si jej na oltář vaší nejbližší domácí Glambertské svatyně, zatímco skandujete refrén z “We Will Rock You”.

Adam a tato skupina už spolu něco zažili, pro vaši informaci, vystupovali spolu na “Americkém Idolu”, měli turné po Evropě a dokonce spolu hráli na iHeartRadio festivalu. Nemůžeme se dočkat, až se znovu setkají toto léto, aby dobyli celý kontinent Severní Ameriky. Navíc, myslete na ty upnuté kalhoty, které bude Adam nosit na pódiu! A teda, MYSLETE na ně pořád.

Zdroj

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli