Skip to main content

Adam Lambert jako mentor na Americkém Idolu 2014

Od té doby, co byl Adam na Americkém Idolu jako soutěžící, spousta současných i bývalých diváků nemůže zapomenout na to,jak jedinečný a úžasný byl. A protože Adama mají rádi lidi snad všude kam přijde, i sám pracovní tým AI, včetně bývalých porotců a Ryana Seacresta, který ten pořad uvádí Adama opravdu milují. Není tedy divu, že když se připravoval letošní ročník a Randy Jackson v něm dostal roli hlavního průvodce workshopem pro soutěžící, Adam byl jedním z mentorů (spolu s Chrisem Daughtrym), kteří soutěžícím dívkám a chlapcům pomáhali s výběrem oblečení, účesu, pohyby na scéně a v neposlední řadě jim dávali cenné rady ohledně provedení jimi zvolené písně.

No a protože všichni Glamberts se na tuto část AI hrozně moc těšili a  s nadšením sledovali každý tweet, články, fotky a videa ať už to bylo před samotným vysíláním, při obou večerech, po které jsme Adama mohli vidět na obrazovkách, tak i v následných recapech a reviews, pokusila jsem se dát aspoň část těchto materiálů dohromady a dát je tady jako vzpomínku na Adamův opětný návrat na televizní obrazovky v show, která změnila jeho život (a i náš – co si budem povídat :D).

Všechno to začalo tweeten Chrise Daughtryho:

@CHRIS_Daughtry  Jan 29

Hanging with @Adamlambert at the #idol workshop. Glad to be back! Stay tuned… http://instagram.com/p/jwxW2yGQBm/ 

‚Jsem s Adamem Lambertem na workshopu Idolu. Jsem rád, že jsem zpět! Zůstaňte na příjmu…‘

https://twitter.com/CHRIS_Daughtry/status/428588518311747584

Adam sice o svém pobytu na Idolu mlčel, ale brzo bylo jasné, o co tady jde – Adam a Chris budou na workshopu pomáhat soutěžícím této sezóny Amerického Idolu a co je hlavní – bude tam sestřih během tzv. ‚Rush Week‘. Celému projektu se samozřejmě dostalo velké mediální pozornosti a co potěšilo hlavně nás,  Adamovy fanoušky – zmínka o něm byla téměř všude, kde se o tom týdnu mluvilo.

Těsně před vysíláním prvního dne soutěže 31 chlapců a dívek, kteří postoupili tohoto kola jsme dostali  dostali několik promo videí. (Porotci udělali ještě dodatečný výběr a v přímém přenosu tak nezpívali všichni chlapci a dívky, ale jen vybraní z nich. To bylo dost nepříjemné překvapení pro soutěžící, kteří to před vysíláním netušili a myslím, že ta nervozita, která pak ve studiu mezi soutěžícími vládla byla na výkonech, především dívek, které soutěžily jako první, znát.)

Tady je promo s Adamem – na rozdíl od Chrise měl několik minut v tomto videu čistě pro sebe – což nás neudiví, když vidíme jak výřečný a pohotový je Adam v tom videu (a překlad najdete pod videem):

„Ahoj, jmenuji se Adam Lambert a jsem tady tento týden, abych byl jedním z koučů a poradců společně s Randy Jacksonem.Tenhle workshop je rozdělený do několika místností a na několik disciplín. Mají jevištní místnost, ve které pracují se skvělým choreografem, kde pomáhají soutěžícím s pohybovou částí jejich vystoupení, je tu pokoj, který slouží pro hlasový trénink, kde se baví o písničce a jejím aranžmá, je tu i stylingová místnost s oblečením a maskérna. Myslím, že se tu snaží aby všichni soutěžící byli opravdu nachystaní a připraveni na všechno, co je může v té soutěži potkat. Na začátku je ta soutěž pro její účastníky takovou hádací hrou. A je hezké pokusit se otevřít jim oči a umožnit jim lépe pochopit jak to chodí. Myslím, že ta show odvádí letos opravdu dobrou práci v tom, že se trochu změnila a zaměřila se na soutěžící. Mohu to říct už teď, mluvil jsem s producenty a jsou tam nějaké nové nápady, nějaké opravdu zajímavé nápady, připravte se, bude to fakt dobré.

Myslím, že Randyho workshop přišla v pravý čas a je dobrá pro tu show. Posouvá to všechny soutěžící dopředu, aby byli připraveni tak, jak je to jen možné. Jsou připraveni duševně, mají připravenou svou píseň, připraveni pro pódium. Myslím, že když dorazí na pódium v první epizodě tento týden, ukáže se to. Myslím, že letošní soutěžící budou pro Ameriku letos příjemným překvapením. Právě teď, první týden!“

Tady jsou ještě další promo videa. V každém z nich můžete vidět Adama, i kdyby jen na pár okamžiků (ale i ty stojí za to! :)):

Pokračování

 

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli