Skip to main content

Záznamy ‚Amerického Idolu‘: Podívejte se na silvestrovský cover Adama Lamberta

Jste připraveni přivítat rok 2014 s něčím od Adama Lamberta? Pokud máte rádi tohoto zpěváka/bývalého rockera ‘Amerického Idolu’ a současného herce na “Glee”, oceníte nové video, které najdete dole, z jeho vystoupení ve WinStar Casino v Oklahomě minulou noc.

To vystoupení o kterém mluvíme je bluesový “Red House”, klasika Jimiho Hendrixe, která byla za ty roky mnohokrát přezpívána mnoha umělci. Adam řekl publiku, že dali tohle vystoupení dohromady na poslední chvíli a pokud je to pravda, opravdu bychom rádi věděli, jak by to znělo, kdyby měli na přípravu víc času.

Adam měl smršť koncertů v období svátků, což je čas, kdy jsou návštěvy koncertů dost populární, díky tomu, že lidi mají trochu víc volného času ve svých programech. Tohle taky zajistilo, že Adam ukončil rok 2013 pracovně, což byl po většinu roku mezitím co vystupoval, cestoval, dělal na “Glee” a ještě spoustu dalších věcí. Bude tam více epizod (na “Glee”) na začátku příštího roku, ale tohle byla pro něj vždycky tak nějak limitovaná role, než se vrátí k tomu, co dělá nejlíp:  Zaperlit ve studiu a nahrát nějaké další skladby pro své nadcházející album. Nedávno se rozešel s RCA, hlavně proto, že nemohl pokračovat v tvorbě hudby, která jej zajímá. Jeho poslední album “Trespassing” zabodoval na 1. místě Billboard 200 při jeho debutu.

 

Zdroj

(V původním článku je nahrávka od Riddle – je dobrá a celkem kvalitní a jr jen logické, že tam je, protože ji tweetli jak Shosh, tak Adam. Ale máme tady ještě jednu nahrávku, taky velmi kvalitní od Talcvid, takže jsem tady pro změnu dala tuhle, protože tu první jsem dala k předchozímu článku od Solicity Life)

 

 

[nggallery id=50]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 9 Comments

 • Katarina Glamsis napsal:

  Obdivuju ho! Pracovat o svátcích, nebo dokonce na Silvestra. Minulý rok snad ani nebyl doma. Pokud si vzpomínám, tak vystupoval na Bali. Prostě šílený!
  Na novou desku se moc těším. Sice to vidím tak na konec tohohle roku, možná začátek příštího, pokud by se při svém pracovním vypětí do nahrávání pustil, ale i ten průběh tvorby a informování o výsledcích bylo fajn, když si vzpomenu na Trespassing. Nechal nás, prožívat to s ním. Doufám, že to teď bude taky tak :))

  • Shimoli710 napsal:

   Taky obdivuji jeho pracovitost. Je naprosto neúnavný! A při tom skoro pořád jej člověk vidí s úsměvem. To je fakt obdivuhodné!
   No já se bojím, že tak sdílný jako byl Adam u Trespassing tentokrát asi nebude (ráda bych se mýlila). Sám řekl že byl až moc sdílný a že to nedopadlo po všech stránkách dobře – deska se opozdila a někteří fanoušci byli hodně rozčarovaní. A navíc – nějak v poslední době vidím, že si Adam začíná dávat pozor na to, co říká nebo píše. Bohužel, jeho tweety a zprávy mohli vidět nejen fanoušci, ale i tisk a ten z toho kolikrát udělal to, co Adamovi moc neprospělo. Je to škoda. Já milovala ty ‚Twitterpárty‘ a Adamovu otevřenost. No uvidíme. Třeba to ještě přijde i když v trochu jiné podobě. 🙂