Skip to main content

Adam Lambert vyhledal Ke$hu na Twitteru, aby jí pochválil její poslední singl.

Výstřední US star právě vydala své osobně režírované video pro skladbu ‘Dirty Love’ a vypadá to, že na Lamberta udělalo dojem.

Pochválit hudbu jiných umělců mu není cizí a chopil se Twitteru aby napsal zprávu přímo Ke$he ohledně její rockově orientované skladby, na které v originálu vystupuje Iggy Pop (spolupodílela se na jejím vzniku a jsou tam použité její vokály – pozn. př.).

Lambert jí řekl: “Miluji tuhle píseň a video drahá!!! Miluji jak jsi celá rock and roll!!! ‘Fab direction’!” (To ‘fab direction’ se dá chápat nebo přeložit dvěma způsoby. Buď jak ‘skvělá režie’ – vzhledem k tomu, že Ke$ha to video sama režírovala nebo také jako fantastický nový směr’ –Ke$ha se ohledně této skladby a vůbec celého jejího CD dostala do sporu s Luke a s RCA /jak je vidět nejen Adam měl s nimi problémy/ a rozhodla se k ráznému kroku, tedy nezahrnout do té skladby ty úpravy, které oni navrhli. Vlastně taková ‘malá vzpoura’ a nový směr. Adam samozřejmě volil formulaci svého tweetu velmi dobře a obratně – se slovy je mistr. Takže i tím způsobem by se to dalo vyložit 🙂 Pozn. př.)

Ta chvála přichází ve chvíli, kdy Ke$ha prochází pobytem v rehabilitačním centru pro léčbu poruch příjmu potravy.

Ve svém prohlášení řekla: “Jsem zastánce toho, abych byla sama sebou a měla se ráda, ale zjistila jsem, že je to těžké uskutečnit to v praxi. Příštích 30 dní nebudu k dispozici, protože vyhledám léčbu kvůli mým poruchám v příjmu potravy.”

 

Zdroj (můžete tam najít to video od Ke$hy)

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli