Skip to main content

Rozhovor s Adamem na ‚The 2013 WOWie Awards and Holiday Party‘

ConciergeQ jsou časopisem, který píše o cestování.

Moderátorka Sierra Mercier se na Wowies Awards zeptala Adama (který k ní byl galantní a pochválil jí, že vypadá krásně – zářivě), jaká je jeho nejoblíbenější činnost v LA během svátků (Vánočních), na což Adam odpoví, že jíst (Pokud si vzpomínáte, tohle už víme pěkně dlouho – Adam o tom tweetoval před Vánocemi – jenže tenkrát jsme ještě nevěděli o tomhle interview :D, pozn. př.).

Následovala otázka, jestli má svou oblíbenou restauraci, na což Adam odpověděl, že v LA je spousta velmi dobrých restaurací a že si vlastně vyšel se skupinou přátel na jídlo. Pak vyjmenují několik restaurací v LA o kterých si myslí, že mají dobrou kuchyni.

No a na závěr se moderátorka “musí zeptat” jestli si s ní Adam zazpívá Jingle Bells, což Adam odmítne nejprve žertem, že nezpívá, jen když za to dostane zaplaceno a když to nepomůže, odmítne znova se slovy, že vánoční písně nezpívá, že je žid. Moderátorka zareaguje velmi rychle: “Hanukkah” a začne notovat písničku.No a Adamova reakce: “Je dobrá, poslouchejte jí, je to moc hezké.“ No a aby jí vynahradil, to, že nezazpíval, tak Sierra dostala pusu na tvář (má to někdo ale štěstí 😀).

 

Zdroj: http://bcove.me/n78953qc

 

Tady jsou ty Adamovy tweety o jídle:

https://twitter.com/adamlambert/status/414967748255436800

 

A galerie:

[nggallery id=44]

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli