Skip to main content

Rozhovory s Adamem Lambertem na Huading Awards v Číně

Překlady rozhovorů najdete pod jednotlivými videi. 🙂

První rozhovor – Adamův příchod, co si myslí o čínských fanoušcích a jaký je rozdíl mezi zpíváním ve studiu a naživo a hraním v TV show:

A: “Ahoj, rád vás vidím. Zmenším se.” (Adam se pokrčí, aby byl menší). “Můžu si sednout jestli chcete.” (Teda doufám, že myslel na židli a ne na zem – to by v tom smokingu nedopadlo dobře. :D)

“Ahoj, jak se máte? Mám se dívat támhle?”

Pak Adam někomu říká, že vypadá vyšší a že to udělal dobře. A odpovídá na otázku zřejmě jak se mu líbí v Číně:

“Není to poprvé, co jsem v Číně. Dělal jsem tu nějakou show a měl jsem se tady skvěle spolu s mými fanoušky. Minulý rok jsem byl jsem na the Voice of China a mohl jsem se představit širokému publiku. A pokaždé když přijdu tady na letiště v Šanghaji, je tady spousta nádherných tváří, které na mně čekají a zpívají, takže mám pocit, jako bych se vracel ke své rodině.”

Čeho si Adam všimnul a co má rád na čínských fanoušcích:

“Myslím, že dáváte velkou pozornost na detaily. Mí fanoušci tady znají každé slovo mých písniček a mají nádherné fotky a obrázky, které mají rádi. Je to moc srdečné a je tam tak moc lásky. Já to cítím.”

Další otázka zřejmě byla jaký je rozdíl mezi zpíváním ve studiu a naživo nebo hraním.

“Je to opravdu odlišné. Zpívání ve studiu je něco výjimečného, protože můžete něco vytvářet nebo zachytit, máte k tomu nějaké prostředky. A je to proces, při kterém nahráváte písničku a dáváte tam pozadí a snažíte se o to aby váš hlas zněl co nejlépe a je to celé opravdu zábavné. Ale když jste na pódiu před lidmi, je to úplně jiný pocit, protože tohle se odehraje vždycky jenom jednou. Takže ta energie je odlišná. Je tam víc adrenalinu, je to prostě jiné. No a samozřejmě, když jsem na Glee, je to zase jiné, protože hraji a jsem na scéně s jinými herci, je to zase úplně něco jiného. Ale mně baví všechno, mám rád všecko z toho. Nemůžu vybrat jednu z těch věcí jako nejoblíbenější.”

 

Druhé video je o Adamově předchozím účinkování v Číně, jestli se mu tam líbí a řeč je také o Glee:

Adam si bere mikrofon (jiný než měl v prvním rozhovoru) a žertuje s moderátorkou (“Budu předstírat, že jsem je nikdy neslyšel.” :))

“Jsem velmi poctěn, víte? Měl jsem se skvěle vloni, když jsem tu hrál se svou skupinou. Měli jsme tady vloni koncert a fanoušci byli tak milí, hodně to pro mně znamená. Takže je to skvělé, vidět ty lidi zase dnes večer.”

Otázka asi ohledně Adamových nových koncertů nebo vystupování v Číně:

“Nevím, pokud to bude ten správný projekt ve správnou dobu, tak myslím že ano.”

“Myslím, že je tady tolik úžasných lidí, kteří se chtějí bavit, takže jsem šťastný, že to dělám.”

Moderátor: “Takže se Ti v Číně líbí?”

A: “Líbí se mi v Číně, ano. Všichni jsou tady tak milí. Jsou tak přátelští, jo.”

Na otázku ohledně Glee:

A: “Glee je taková zábava. Hodně se tam naučím, protože to není jen zpívání, ale také hraní. A hraji někoho, kdo nejsem já. Takže tohle je opravdu zábava. Víte, když děláme hudbu pro tu show, je to stejné. Nahrajeme tu písničku a pak jdeme na scénu a zpíváme na playback, jako když nahráváte hudbu. Takže, tahle část je mi známá… a… to hraní je něco úplně jiného. Miluji to.”

 

Herec nebo zpěvák?

Otázka zřejmě zní, zda-li má Adam radši hraní nebo zpívání:

A: “Definitivně jsem v první řadě zpěvák.”

Moderátorka se asi ptá “proč” a Adam odpovídá:

“Nevím. Asi proto že tohle znám líp. A miluji hudbu, hrozně moc. Ale taky rád bavím lidi takže… Jo. Možná budu moct dělat obojí.”

 

Video z Adamova příchodu na červený koberec a z předání ceny:

 

[nggallery id=45]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli