Skip to main content

V neděli a včera jsem na naše fb stránky dala několik fotografií Adama s italskou fanynkou Diletta Amato, se kterou se setkal před svým koncertem v Miami.

Když se objevily první fotografie, zprávy o důvodu toho setkání byly velmi kusé a bylo to něco o tom, že Diletta (já tedy doufám, že sem pochopila správně že je to její jméno) vyhrála nějakou soutěž nadace Make a Wish, ale nic konkrétního. Dnes ráno jsem našla Dilletin příběh o tom, jak se setkala s Adamem na Twitteru a říkala jsem si, že až mi zbyde trochu času v tomhle nabitém týdnu (pro mně :)), určitě jej musím přeložit – je to přece velká událost, setkat se s Adamem (a jak si můžete přečíst, je to tak výjimečný, úžasný a přitom pohodový člověk jak o něm často slyšíme a jak si představujeme).

Bylo mi ale záhadou, o jakou ‘soutěž’ mohlo jít. Za prvé jsem o žádné nic neslyšela a neviděla (a myslím si, že mně o Adamovi máloco unikne :)) a za druhé – nadace Make a Wish je zřízená pro to, aby plnila přání vážně (a mnohdy nevyléčitelně) nemocným dětem a mladým lidem. Takže jsem si říkala, jestli důvodem k tomu setkání s Adamem nebylo něco jiného než soutěž. A bylo. Našla jsem tyhle tweety:

!“@mmadamimadamm20h

Does anyone know what the young girl suffers from?

@shadylady1031

@mmadamimadamm I think Leukemia”

https://twitter.com/shadylady1031/status/408011245602631681

@mmadamimadamm

“Thanks, guys! Got it. Leukemia.”

https://twitter.com/mmadamimadamm/status/408014966105841664

Přiznám se, otřáslo to se mnou (i když jsem něco takového podvědomě očekávala). A i když jsem to té fanynce přála i předtím, teď jsem o to raději že se jí tenhle sen splnil.

Její vyprávění o setkání s Adamem jsem přeložila a také jsem tady dala fotografie, které jsem našla na netu, ale dole je odkaz na její fb stránku s fotkama s Adamem v Miami, tak když tak nakoukněte i tam. (Je to přeložené z toho anglického překladu, takže některé věty můžou znít trochu zvláštně. Pokud někdo umíte italsky a vidíte to v originálu jinak, dejte posím vědět)

 

Diletta Amato, Můj příběh

Začalo to všechno před časem, když jsem se dozvěděla, že se setkám se svou motivací pro život, ano s ním: Adamem Lambertem.

Jela jsem do Miami Beach 28. listopadu a věděla jsem, jen to, že se 30. listopadu máme setkat. Umíte si představit mé nadšení.

Byla jsem napjatá, nervózní, ale přesto všechno příšerně šťastná.

30. listopad 2013, je to tady.

Poté, co jsem čekala v obrovské hale v hotelu Fontainebleau, kde jsem byla ubytovaná, jsem dostala tlumočníka a člověka z Make a Wish Florida, kteří mi dali instrukce ohledně mého setkání s Adamem.

Nemůžu jim dostatečně poděkovat.

Šli jsme do restaurace, kde jsme měli oběd, ale pak začalo pršet, takže jsme se přesunuli dovnitř do orientální restaurace.

Bušilo mi srdce v hrudi.

A pak přišel.

Nádherný, nádherný. Bylo to jako když vidíte obrázek, který před vámi zázračně ožije.

Nebesa, vedle mně stojí a objímá mně ta nejkrásnější bytost. A já ho držím pevně, velmi pevně.

Strávili jsme dvě hodiny na společném obědě. Mluvili jsme o něm a o mně aniž bychom potřebovali tlumočníka.

Dala jsem mu nějaké dárky, včetně náhrdelníku, čokoládových sušenek typických pro město, kde žiji a mapu Itálie se slovy:

“Přijď do Itálie, máme pizzu, boty, baby karotku a Tvé úžasné Glamberts.”

On se zasmál a kromě jiného mi o Itálii řekl, že by tam mohl chtít zůstat navždy.

Byl tím nejpohodovějším člověkem s jakým jsem kdy v životě mluvila a cítila jsem se s ním úplně uvolněně.

Bylo to skvělé osobně ses ním seznámit.

Ta další věta mi v tom anglickém překlad moc nedává smysl, ale myslím si, že by to mohlo být asi takhle: Proč když s ním mluvíme, tak je to něco úplně jiného než když jej vidíme na pódiu.

Objal mně tolikrát, že jsem málem omdlela.

Večer jsem byla konečně na tom koncertě, pod pódiem, úplně vpředu.

Slyšet ho naživo je šílené, přísahám. (Nevím proč je tam použitý výraz ‘creepy’, protože ten bych já osobně pro vyjádření pocitů z Adamova koncertu nepoužila – myslím, že to může být chybným překladem z italštiny do angličtiny, pozn. př.).

A pak mně uviděl z pódia a řekl mi ahoj, poslal mi pusu a to  mně roztančilo.

Jak bych se mohla necítit jako někdo výjimečný. Aspoň jednou v mém životě.

Nemám slova k tomu, abych vyjádřila své pocity. Děkuji všem, kteří přispěli k tomu, aby mi splnili tento sen.

Děkuji Glamberts, kteří mně podpořili a byli se mnou jako rodina.

Děkuji jim a nikdy nepřestanu děkovat.

Omlouvám se, jestli toho trochu moc a já nebudu rozebírat detaily, to by bylo trochu příliš.

Pokud  se mně chcete na něco zeptat nebo mně kontaktovat, mé jméno na Twitteru je @xadamsvoice, ale to už asi víte.

Diletta Amato na Facebooku | adamscupkake na Instagramu.

Tady jsou fotky: https://www.facebook.com/diletta.amato/media_set?set=a.10201207697854218.1073741827.1224024714&type=1

Děkuji vám všem.

P.S. ano, to že mně následoval na Twitteru a tweetovali jsme si je nepodstatné, haha. Ale já jsem šťastná.

Zdroj: http://xadamsvoice.tumblr.com/post/68915328310

 

Tohle jsou slova Shareefa Malnika, který pracuje pro nadaci Make-a Wish a byl u setkání Diletty Amato a Adama Lamberta. Tohle řekl o Adamovi:

 

„Při jiné příležitosti mi volal náš prezident Norman Wedderburn a požádal mně,  abych reprezentoval Make-A-Wish a doprovodil jedno z dětí na jeho cestě za splněním jeho přání. Letěla do Miami, aby potkala Adama Lamberta. Měl vystupovat ve Fontainebleau a měli spolu oběd v Hakkasan. Adamovo nadšení ohledně toho setkání s tím dítětem bylo nepochybné. Nevěnoval jí pouze svůj čas a pozornost, ale on se naprosto soustředil na jejich konverzaci. Vyprávěl jí některé své zážitky a ona mu řekla, že zvládla svůj pobyt v nemocnici a všechnu tu bolest, kterou si musela projít díky jeho obrázku na jejím polštáři. Mohl jsem vidět slzy, které se objevily v Adamových očích.“

Zdroj: http://oceandrive.com/personalities/articles/behind-the-scenes-of-shareef-malnik-make-a-wish-ball#pUkgZY1rWkyXD9EV.99

[nggallery id=40]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 804 Comments