Skip to main content

5. sezóna Glee – spoilery: Bude Adam Lambert v Thanksgiving epizodě?

Víme, že po jeho nedávném účinkování na “A Katy or A Gaga” je tu otázka, kterou si klade hodně fanoušků Adama Lamberta, pokud jde o jeho budoucnost na “Glee” v páté sezóně: Kdy se opět objeví na té show? No, naštěstí už pro vás máme odpověď: na Večer Díkůvzdání.


I když to pro nás vypadá hezky neobvykle (obzvlášť když vezmete v úvahu, že je to druhý rok po sobě, co to tahle show udělala), “Glee” opravdu bude vysílat nový díl na Večer Díkůvzdání v 21:00 východního času. Tato epizoda je nazvaná ‘Puppet Master’, což pomáhá lépe vysvětlit, proč na Internetu koluje fotka Darrena Crisse jako Blaine, obklopeného několika loutkovými imitacemi některých dalších členů McKinley High. Zatímco to vypadá, že Adam a Demi Lovato budou v příštích dvou dílech chybět (aspoň podle tiskových zpráv, které by se mohly mýlit aby lidi byli překvapení), budou zcela určitě v této epizodě.

Podívejte se na obsah epizody jak jej zveřejnil Fox pro více detailů:
“Blaine věří, že má dokonalý plán, jak vyhrát Celostátní soutěž, ale nedokáže přijmout kritiku členů glee klubu, když jej studenti obviní, že se je snaží příliš moc ovládat. I v New Yorku se Kurt taky dostane do problémů s vedením své skupiny, která nesouhlasí s Kurtovým výběrem sálu pro jejich první oficiální vystoupení. Mezitím Sue prozradí příběh, který se váže k její kultovní teplákové soupravě a pochopí více svou ženskou stránku.”

Co se týká Adamovy role, všechno co můžeme s jistotou říct je, že bude vystupovat se skupinou. Špatná zpráva, která se objevila je, že je velmi pravděpodobné, že by Adam mohl mít podobnou roli, jako měla Demi Lovato během “A Katy or A Gaga”, což byl většinou pouze občasný zamilovaný pohled na Santanu, zatímco hrála na kytaru během vystoupení. Dokonce i když tam je natočených více scén, některé z nich by mohly skončit ve střižně na zemi. Přesně jako Naya Rivera v některých z jejích předchozích vánočních speciálech, pokud nám nevěříte.

Myslíte, že je to velká chyba, že dáváme další Thanksgiving “Glee” epizodu, obzvlášť když je tam zanedlouho poté vánoční díl? Určitě nám napište své názory pod článek! Mezitím, klikněte zde, pokud chcete slyšet nějakou hudbu, která se bude vysílat během “The End of Twerk,”, dílu, který Fox bude vysílat ve čtvrtek.

Zdroj

 

[nggallery id=17]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli