Skip to main content

Adam Lambert: Byl jsem na konkurzu na ‘Glee’ před ‘Idolem’, ale odmítli mně, že jsem moc starý’

Vokální senzace Adam Lambert se nedávno přidal k hereckému obsazení seriálu ‘Glee’, a jeho úvodní epizoda je připravena k vysílání tento týden 7. listopadu.

Nově nahrané video ukazuje zatím nepublikované klipy z té epizody, která se jmenuje ‘A Katy Or A Gaga’
a také obsahuje rozhovor se superstar, ve kterém hovoří o své roli a další herci tam vyjadřují svůj názor na jeho charakter:

Lambert říká: “Charakter, který hraji se jmenuje Elliott Gilbert, ale když se poprvé představí, řekne o sobě, že je Starchild. Je to na počest Ziggy Stardust a ‘the Spiders From Mars’ (jako Zigga Stardust vystupoval David Bowie v sedmdesátých letech a v roce 1972 vydalalbum “ The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars”, které mu přineslo komerční úspěch http://cs.wikipedia.org/wiki/David_Bowie pozn. př.). Myslím, že je v podstatě úplně normální a pragmatický; jde na New Yorskou univerzitu a myslím, že je tak trochu divadelní maniak […] Myslím, že se snaží až moc a že dělá všechno co může, aby zanechal dobrý dojem.”

Dodal: “Já jsem se vlastně zúčastnil konkurzu na tu show před lety, než začala, což bylo ještě před ‘Idolem’ a ředitel castingu byl jako, “Wow, líbí se mi Váš hlas, ale myslím si, že jste příliš starý, abyste byl na té show”, takže jsem se tam nedostal.

Populární zpěvačka Demi Lovato, která od podzimu tohoto roku také hraje v tom seriálu, chválila jeho hlasové schopnosti: “Má takový úžasný hlas a když vystupuje, je to naprosto unikátní a je to něco, co se vidí jen málokdy.”

Chris Colfer, který v Glee hraje Kurta Hummela dodal: “Myslím, že je tak šíleně talentovaný a dokonce i teď, když tady sedíme, tak tomu ani nemůžu uvěřit. Jaký druh laboratorního experimentu může vyústit v takovýto hlas? Byl neuvěřitelně dobrý na ‘Idolu’ a je stále neskutečný!”

[nggallery id=17]

Zdroj

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli