Skip to main content

Adam Lambert na koncertu ve Fontainebleau

Společenská smetánka se schází na dnešní koncert ve Fontainebleau — slavný hotelový komplex na Collins Ave v Miami Beach, Forida.

Hotel byl renovován, což zřejmě stálo kolem jedné miliardy. Vypadá to, že většina z toho šla na křišťálové lustry, protože je jich tam spousta (můžete je vidět v galerii obrázků, pozn. př.). Hotel je dílem architekta Morrise Lapiduse a v době svého otevření to bylo skutečně zázračné dílo. Rekonstruovány byly Chateau Tower Lobby Bar a některé další části hotelu jako vylepšená verze Lapidusovy originální vize, ale jiné části toho zařízení jsou vybudovány v současném stylu jižní Floridy. Výsledkem toho všeho je zvláštní směs, která se tak nějak zvláštně hodí k Adamově návštěvě.

Všude jsou Adamovy symboly a brožury a také nálepky na zemi s jeho podobiznou! Zatímco fanoušci čekají na koncert, někteří sbírají všechny brožurky o něm, které spatří a další se baví tím, jak “nikdo” nešlápne přímo na Adamovu tvář na zemi. 🙂

Právě teď vím, že Adam je 6 pater přímo nade mnou v Penthouse — a doufám že spí a připravuje se na skvělé vystoupení.

Koncert bude na pódiu, postaveném na trávníku, který je venku vedle oceánu — a mělo by to být skvělé místo. Vítr se utišil a počasí by dnes večer mělo být dobré, ačkoliv určitě bude stále větrno. Hotelový personál mi řekl, že očekávají kolem 1 000 lidí na tomto “malém soukromém” koncertu. (V origináme je „intimate, private“ – což podle všech indicií znamená, že se bude jednat o koncert pro asi tisícovku Adamových fanoušků a tudíž by atmosféra měla být víc než důvěrná a přátelská – prostě Glamberts :), pozn. př.)

Zdroj

 

Některé další zajímavé zprávy a postřehy z přípravy na koncert:

Podle tweetu od Aquarius Girl jeden ze zaměstnanců hotelu prozradil, že ze všech možných celebrit, teré kdy v hotelu vystupovaly, pouze u Adama se VIP balíčky vyprodaly během 13. minut.

https://twitter.com/Aquarius_Girl2/status/406782043285381120

 

A moc hezký je tento tweet od MaryMary Quite:

„Zaměstnanci hotelu Fontainebleau tady v Miami nám říkají: Adam Lambert má ty nejmilejší a nejslušnější fanoušky.“

https://twitter.com/glitzylady/status/406815864957464576

 

Tady je VIP páska na zápěstí na koncert:

https://twitter.com/EowynRohan/status/406483623508865024/photo/1

 

 

Twitter list:

https://twitter.com/adam_events/lists/nov-30-miami-beach-fl

 

[nggallery id=37]

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli