Skip to main content

Brian May od Queen potvrdil, že tato skupina zvažuje možnost dat pro více show, které by odehráli s Adamem Lambertem. Britští rockeři a ‘Trespassing’ muž spolu měli během několika posledních let několik vystoupení, z nichž poslední bylo na srpnovém iHeartRadio Music Festivalu v Las Vegas.

Při rozhovoru pro Ultimate Classic Rock kytarista May chválil Lambertův ‘výjimečný nástroj’ a potvrdil, že v budoucnu chce další show s tímto ‘vocal powerhouse’.

Na otázku, jestli si Queen přejí více vystoupení s Lambertem, May odpověděl:

“Byl bych rád, kdyby se tak stalo. Od té doby, co jsme byli na iHeartRadio Festivalu se o tom hodně mluví a ano, zkoumáme jaké tam jsou možnosti. Nemyslím si, že bychom chtěli spustit devítiměsíční turné, jak jsme byli zvyklí, protože tohle jsme dělali spoustu let, ale myslím, že několik možných dat by bylo skvělých. Zkoumáme tu možnost a určitě doufáme v to, že budeme schopni vymyslet plán, který bude fungovat.”

“Jo, máme Adama rádi, opravdu jo. Jak jste řekl, on je všestranný – je výjimečný zpěvák s výjimečným nástrojem. Je bavič, je originální a je milý chlapec. Tohle je v těchto dnech velmi důležité. Pokud s někým pracuješ, musí tě těšit, že jsi s ním jako s člověkem a tohle pro nás zcela určitě platí.”

Vztah mezi Queen a Adamem Lambertem se upevnil poté, co zpěvák zpíval se skupinou na MTV EMAs v roce 2011, kterému předcházelo jejich společné vystoupení na Americkém Idolu v roce 2009.

Měli být vedoucí skupinou na Sonisphere festivalu v minulém roce, který se nekonal, ale pak hráli sérii vystoupení v Londýnském Hammersmith Apollo náhradou za tu zrušenou akci.

Zdroj

Tady je link na originál článku s rozhovorem na Ultimate Classic Rock:
BRIAN MAY ON PHOTOGRAPHY, ‘WE WILL ROCK YOU’ AND ADAM LAMBERT

Překlad části rozhovoru ve které moderátor a Brian mluví o Adamovi:
“… Je to šance jedna ze stamiliónů, že najdeš někoho, kdo zvládne ty písničky. A Adam Lambert je skutečně… naprosto výjimečný hlas… a má ten správný temperament, je s ním velká zábava, víte, je skvělý showman, a proto to funguje. Takže poté, co jsme dělali iHeart, hodně lidí se ptá, jestli neuděláme turné a víte, JE to možné a přemýšlíme o tom.
Měli jsme několik vystoupení, nevím, jestli si vzpomínáte, dělali jsme několik představení v Evropě. Hráli jsme pro – myslím že 300 000 lidí na Ukrajině, bylo to naše první vystoupení s ním, víte – a on tím prošel, byl v pohodě, nerozhodilo ho to, dokáže tohle zvládnout. Takže, víte, tady je ta možnost a je to hezké mít tuhle možnost.”

Video s rozhovorem:

A galerie:

 

[nggallery id=18]
shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 17 Comments

 • Tereza Pavlovcová napsal:

  Děkuju za překlady. 🙂

  • Shimoli710 napsal:

   Není zač. 🙂 Dík za čtení a za komentáře. 🙂
   A taky – moc ráda překládám, když lidi jako Brian nebo Roger říkají takové hezké věci o Adamovi. Dobře se to čte a poslouchá. A Adam si tu chválu plně zaslouží. 🙂