Skip to main content

Adam Lambert poprvé na ‘Glee’ v traileru nové epizody

V příští epizodě populární muzikálové série USA bude vystupovat Adam Lambert aprávě teď vyšel  její trailer.

 na té show hrát roli Elliota ‘Starchild’ Gilberta a název epizody je ‘Katy nebo Gaga’ a bude se vysílat v Americe 7. listopadu.

Tenhle úplně nový promoční klip ukazuje Lamberta jak zpívá dramatické provedení ‘Mary The Night’od Lady Gaga, když při tom úplně ovládne celé pódium ve svém černém oblečení a s vysokým kloboukem. Infarktově nádherná

Demi Lovato je v tom traileru také přítomna a můžeme jí vidět jak hraje na kytaru a dělá Lambertovi společnost.

Když mluvíme o jeho účasti na ‘Glee’, řekl, že to bylo skoro jako kdyby přišel domů: “Bylo to tak vřelé přivítání toho prvního dne na scéně. Všichni byli tak milí a bylo to, jako by byli rodina, takže jsem se okamžitě cítil jako bych byl na bezpečném, kreativním místě a přímo jsme se vrhli do práce. Těším se, až budu zpátky na scéně!”

Dříve tento měsíc výkonný producent Ryan Murphy přiznal, že Lambert byl skvělým doplňkem hereckého sboru, protože je “opravdu super a má skvělé nápady”. Promo trailer epizody 5×04: [nggallery id=11]   Zdroj: Pressparty   Další články o novém traileru s Adamem na Glee:

Adam Lambert First Glee Clip Released

Adam Lambert in new Glee promo

Glee’ season 5, episode 4 preview: First video of Adam Lambert, ‘A Katy or a GagaNew Glee Season 5,Episode 4 Wild Spoiler Promo Clip Released

Glee Promo: In-Depth Analysis of Season 5, Episode 4: “A Katy or a Gaga”

‚Glee‘ 5.04 Preview: Katy Perry, Lady GaGa and Adam Lambert

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli