Skip to main content

Zkusila to znovu a vyšlo jí to! 😀
No řekněte sami, který fandom má svého osobního streakera? 😀Před čtyřmi léty vběhla tahle kočka na jeviště při Adamově vystoupení v San Diegu oblečená jen v tyrkysové podprsence a bílých šortkách – můžete to vidět na tomhle videu (kolem 5:40)

Při příležitosti 4. výročí Dne Adama Lamberta (článek na našem webu) se na Internetu opět oživila diskuse o téhle události a Katelyn dokonce dala na Instagram foto (Adam Lambert streaker 2009, Instagram) a v diskusi se zmínila, že by to mohla někdy zkusit znovu. Takže když se proslechlo, že Adam bude vystupovat v tomto městě letos v červenci, tak trochu někteří zasvěcení fanoušci čekali, že by se na jevišti mohl objevit nečekaný streaker opět. A stalo se! Jak můžete vidět na videu, Katelyn se povedlo ošálit ochranku s tím, že jde na WC, kde se převlíkla (teda spíš svlíkla :)) a pak už byla cesta na jeviště snadná.
Adam byl jejím zjevením trošku překvapený, ale nenechal se vyvést z míry (dokonce ani neztratil notu 🙂), s klidem jí řekl “Ahoj” a plácnul si s ní. 😀 Po písničce pak řekl ochrance aby na ní byli hodní a nechali jí na pokoji, že byla milá a že měla na hlavě kameru, tak ať jí nechají ten film, že to možnápozději bude na YouTube. (Adam no. :DD)
Že ale jeho management bere jeho slova vážně jsme mohli vidět v zákulisí, kde Adamův manager opravdu vysvobodil Katelyn z rukou ochranky, která by jí jinak zatkla. I když jí nakonec z toho koncertu vyhodili, jak se můžete dočíst v komentářích pod videem.
No ale my máme video. 😀

(Teda, tohle byla legrace a ta holka i my všichni Adama máme rádi a nikdo z nás by mu neublížil, spíš naopak, myslím, že většina z nás by jej chránila v případě potřeby vlastním tělem, ale tak trošku mně mrazí, když vidím, jak lehce se jí na to pódium povedlo dostat. Moc nerada bych byla, kdyby se to někdy povedlo nějakému šílenci, který nemá dobré úmysly.)

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 13 Comments

 • Tereza napsal:

  Děkuju za článek! 😀
  A ten poslední odstavec.. ten je jako bych ho psala já.. všechno v něm.. 😀
  A také se děsím toho, aby mu nějaký debil neublížil.. :'( Já mám vlastně o Adama strach skoro pořád! :'( 😀 <3

 • shimoli napsal:

  Rádo se stalo, dík za koment. 🙂
  Jo, taky se o něj bojím. Když si vezmu kolik bláznů běhá po světě. A on je vždycky tak přátelský a otevřený ke všem a ochotný nechat si přijít své fanoušky úplně na dosah. Jsem pro to moc ráda, kvůli nám fans, ale modlím se, aby toho jednou někdo nezneužil.