Skip to main content

Český překlad (je tam několik míst, kde jsem úplně přesně nerozuměla co Kara říká, takže se omlouvám, že to není doslovné):

Nebylo by dobré, kdyby Adam znovu zpíval? Páni, miluji to. Nemohu se Adama nabažit. Občas potkáte nějakou star. Její energie je nazaměnitelná a jde společně s talentem. Někdy je ta star také bad ass, která uchvacuje publikum svými převleky, elektrotancem a těmi nejúžasnějšími vokály, které jsme mohli slyšet během osmi sezón Amerického Idolu.

Dnes oceňujeme tuto star, fenoména, osobnost, rockového boha, Adama Lamberta. Jeho repertoár na Idolu byl ohromující a nezapomenutelný. A já jsem měla to privilegium vidět to osobně každý týden. Od jeho plamenného projevu při Black and White a Play That Funky Music až po neobvyklou intimní formu “Mad World” a také vím, že si všichni budeme pamatovat “Ring of Fire”.

Viděli jsme celou širokou škálu tohoto muže. Má ty správné předpoklady, aby dostál všem očekáváním a má tu schopnost přivést lidi k tomu, aby ocenili moc popové hudby.

Tento umělec je dnes zde a já jsem velmi pyšná a je mi ctí, představit vám, jedinečného, skvělého Adama Lamberta.

Adam (od 1:50): “Je to tak zvláštní. Jako, před šesti měsíci jsem žil v malém bytě na (ten název místa jsem bohužel nezachytila), doufajíc, že dostanu roli v Teddies, víte.
A teď nemůžu.

Víte, myslím si, že Americký Idol je platforma jakou si ani neumíte představit. Zcela očividně, když se dostanete na tu show, můžete dělat cokoliv chcete, kdokoliv. A oni byli všichni velmi vřelí a vždycky mně ve všem podporovali. Stejně jako časopis Hollywood, díky moc.

A víte, lidi se mně pořád ptají jaké to je a také jsou tu nějaké fámy, jsou tu paparazzi a různé fámy, jako třeba ta o queen – všech z nich – po potlesku a odezvě publika Adam dodá: “kupte si Rolling Stone, jsou tam odpovědi na vaše otázky”.

Takže ještě jednou, opravdu si toho cením a uvidím vás lidi na párty, někdo mi kupte drink. Díky. 😀

(Na vysvětlení – queen má v angličtině více výrazů. Kromě obvyklého „královna“ je to taky nám dobře známá skupina Queen, se kterou Adam zpíval na finále AI no a pak je to taky jeden z výrazů, kterým v angličtině označují osoby s homosexuální orientací. Adam tady očividně narážel na všechny drby, které kolovaly ohledně jeho sexuality po tu dobu co byl na AI a taky proto dodal tu větu o časopise Rolling Stone – v něm poprvé veřejně přiznal, že je gay, pozn. př.)


Video od: Young Hollywood Awards

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli