Skip to main content

Reportáž „Seitenblicke“ o Adamovi a písni ‚Love Wins Over Glamour‘, kterou bude zpívat na Life Ball ve Vídni 25. května 2013.

(Díky @Maggy_97 za přepis a překlad z němčiny).

Čtený komentář:

Teda ten chlap má hlasivky! A Adam Lambert, Americká nejnovější pop star je používá pro dobrou věc, Life Ball 2013. Bude zpívat, to tajemství je už prozrazeno, letošní Life Ball píseň napsanou skladateli hitů Beat4Feet.

Adam:

“Zatím jsem na Life Ball nebyl. Slyšel jsem že je to boží párty. Kostýmy, móda a pro opravdu dobrou věc. Na tom se musím podílet.”

Hudební producent:

“Tento rok máme téma Tisíc a jedna noc. Během úvodní caremonie budou vyprávěny některé z těch příběhů. Jeden z nich je příběh Ali Baby. A Adam bude Ali Baba.

Čtený komentář:

“Jako Ali Baba bude mít Adam Lambert velmi nákladný kostým, jako tyhle modely z natáčení scén z bible. Tančit v tom bude docela obtížné.

Adam:

“Ještě jsem to nezkoušel, ale miluji dobré výzvy.”

Čtený komentář:

“Ta Life Ball píseň není jen o výpravné produkci na pódiu, ale měla by také poslat zprávu do světa.”

Producent:

“Pokud máte něco vzácného, nezáleží na tom, jestli je to láska nebo poklad, sdílejte to s někým. Pokud nebudete, zůstanete nakonec osamoceni.”

Čtený komentář:

“Life Ball píseň bude mít premiéru 25. května na Rathausplatz (náměstí před radnicí, pozn. př.) a na ORF1”

Zdroj: http://www.twitlonger.com/show/n_1rk87kq

A tady je ještě info o vstupu na ten zahajovací ceremoniál, na kterém bude Adam zpívat tu píseň:

Mohu se zúčastnit zahajovací ceremonie bez vstupenky?

Od roku 2000 je úvodní koncert Life Ball na městském náměstí, kde se tisíce lidí mohou zúčastnit té ceremonie naživo a zdarma. Hlediště je umístěno podél koberce tmavě purpurové barvy a dosahuje až k Burgertheater – nejlepší místo si zajistíte, když přijdete včas. (Tedy podle zásady kdo dřív přijde ten dřív mele.)

Pro ty, kdo chtějí mít ten nejlepší možný výhled doporučujeme, aby byli na místě nejpozději před 18:00 hod. Gastonomičtí partneři Life Ball (tedy občerstvení) na vídeňském městském náměstí budou mít otevřeno od 15:00 hod. a nabídnou pití a něco  malého k jídlu návštěvníkům a divákům.

Zdroj: http://www.lifeball.org/?p=3739

 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli