Skip to main content

Video se sestříhanými scénami s Adamem na VH1 Divas.

Takže tady je překlad Adamových vstupů (omlouvám se, ale asi ve dvou místech jsem několika slovům opravdu nerozuměla, takže pokud byste náhodou někdo věděli co tam patří, prosím, dejte mi vědět).

Adam: “Když mně VH1 požádalo, abych uváděl Divas, byl jsem celý nervózní. Míním: ‘Jsem já diva?”

NeNe (0:10): “Co je tohle? Co to děláš?”

A: “Rozcvičuji se.”

N: “Ty si myslíš, že být divou je o zpívání? Potřebuješ správnou pózu, zlato, musíš být NĚKDO. Ty… (otočí se k Neilovi – Adamovu bratrovi) …Coldplay… máš padáka.” Zpátky k Adamovi: “A teď makej, dělej!”

 

A (0:25): “NeNe je prvotřídní dáma. A já vím, že se od ní můžu učit. Jen doufám, že mi neublíží.”

N:”Straight!  (Narovnej se!) Brighter! (Tvař se veseleji!) Duck lips! (Našpulit rty!)

Jestli mohu udělat z Adama divu? Zlato, dělám co můžu!”

 

A (0:45): “Bylo to opravdu náročné. A já jsem si řekl: ‘Nebreč!’ A doteď jsem ten slib dodržel. (Pak záběr na brečícího Adama: “…tak těžké. Já nechci být diva.”)

 

A (0:58): “Ne, ne ne! Já jsem Adam Lambert, mezinárodní pop star. Mám víc jak milion následovníků na Twitteru a se mnou se TAKHLE mluvit nebude!”

N: “Okey, tohle bylo dobré. Ale příště zkus při tom nepo…

“Vyhrál Americký Idol, tak jak to že tohle nedokáže?”

Hlas za kamerou: “Vlastně, on byl druhý.”

N: “On nevyhrál?! Oh…” A odchází.

 

Adam přichází ke své šatně (1:25) a zjistí, že je v ní Paula Abdul (jedna z porotců AI 8. sezóny a obrovský Adamův fanoušek :), pozn. př.)

Paula: “Adame! Dlouho jsme se neviděli, pojď dál.”

A: “Víš, že je to moje šatna?”

 

P: “Jo, ale ta moje byla jako skříň na košťata, takže mi dali tu tvou. Vadí ti to?”

A: “Jo, já jsem moderátor té show! Víš vůbec čím jsem si dnes musel projít? Musel jsem poslouchat abych makal a makal a dělat ‘duck lips’ a beze mně tahle show by byla NA NIC! Vidíš tady ten polštář? Tohle je plněno pravým kachním peřím. Bez tohohle polštáře tady nejsem. Jdu pryč. Jdu pryč!”

 

P: “Ale zlatíčko, podívej se na sebe do zrcadla. Jsi diva!”

A: “Jsem diva, jsem diva, jsem diva…”

 

Začíná ‘Let’s Dance’.

 

5:02 “Prosím uvítejte vašeho moderátora, Adama Lamberta.”

 

A (5:15): “Vítejte na VH1 Divas 2012! Jo, Všichni zatleskejte těm úžasným hudebníkům, díky kterým budeme dnes tančit celý večer – Rickey Minor a jeho skupina.

No, já vím, co si všichni myslíte. Jak to, ksakru že Adam Lambert moderuje VH1 Divas? No, jak jste dnes večer viděli, já jsem opravdu diva. Muži mohou být divy, že jo? Je to o rovnoprávnosti. A tak jako hodně z vás, já jsem se naučil všechno co umím od těch nejlepších. A teď, když jsem legitimní (tedy opravdu diva :), pozn. př.), jsem tu, abych to roztočil. Roztočíte to se mnou lidi? Dneska budeme oslavovat svět tance a vzdáme hold superstars Blondie a Madonna – kdo miluje ‘Material Girl’ (písnička od Madonny, pozn. př.), ať zvedne ruku”. A také vzdáme poctu našim zesnulým legendám, skvělé Whitney Houston a mé osobní favoritce, Donně Summer. A tahle show je nabitá úžasnými vystoupeními. Jste lidi připraveni pro více hudby? Takže ten příští vystupující je diva ze světa komedie. Prosím přivítejte – Ellie Kemper.”

 

A (5:15): “Vítejte zpět! Všichni zatleskejte DJ Havana Brown. Opravdu tvrdě maká celý večer tady. Jednu věc byste měli vědět – jsem rozený tanečník… míním… umím se hýbat… no ale co tím opravdu myslím, když se kývu do rytmu, jsem dobrý. Ale… kdybych se měl naučit nějaké choreo, oh, nee. Ale tenhle pohyb… Můžete to dělat kdykoliv a kdekoliv, víte. Pro mně to funguje.

Ale poslouchejte, abych mluvil vážně. Skvělé ženy, jako Janet Jackson a Beyonce, že jo, nás učí všechny ty správné pohyby s písničkami jako ‘Rhythm Nation’ a ‘Single Ladies’. Tady nám pomůžou oslavit nejlepší tanec a hudbu Jenna Dewan  a Elisha Cuthbert.”

 

8:00 Adamův výstup s ‘Hot Stuff’

 

Na 11. minutě je krátký pohled do zákulisí – Adam se objímá s Kelly Clarkson.

 

A (11:08): “Kdo mimo mně se ještě dnes večer začal potit? Jo, když tančíte a potíte se a jste uprostřed davu v klubu a roztočíte to naplno, tak to je jeden z nejlepších pocitů na světě. A tohle je to, co ten příští vystupující dělá úplně pokaždé, ona zpívá a má kontakt s fanoušky všude. Prosím, přivítejte na pódiu VH1 divu Demi Lovato!”

 

A (11:45): “Vítejte zpět na VH1 Divas. Jak se všichni máte? Nedívejte se na to, jak vypadám. Pil jsem. Dnes jsme se tady přišli pobavit z dobrého důvodu. Část z prodeje lístků pro dnešní večer jdou na VH1 Save the Music, která po deset let podporuje hudební výuku ve školách napříč naší země (peníze vybrané v nadaci VH1 Save the Music jdou na podporu hudby a na zlepšení výuky hudby ve státních školách v USA, pozn. př.).

A, když mluvíme o výuce, ten kdo se k nám teď připojí je žena, která mně komandovala, ‘bušila do mně’ a udělala ze mně divu. Pamatuji si všechno, co mně učila, ale jednoduše, ta nejdůležitější věc, byla ‘duck lips’ (Adam předvádí na 12:31). Takže prosím, přivítejte reality star… eh… a herečku a ‘příšerně bohatou mrchu’ NeNe Leakes!”

 

N (13:00): “ Ahoj, ahoj… jak se máte lidi? Vypadáte dobře lidi. Ten kluk má více převleků než Lady Gaga a všichni jeho asistenti si v zákulisí můžou vybrečet oči. A já teď musím říct, protože to neřekne nikdo jiný, že Adam Lambert je a ‘bitch on wheels diva’.

 

13:29 Adam zpívá ‘Ray of light’ od Madonny (na začátku si je trochu nejistý, protože díky špatné práci zvukaře – kterého šel paradoxně ještě těsně před svým odchodem na jeviště požádat, aby správně nastavil ten zvuk, což se ovšem nestalo – neslyšel ve sluchátkách hudbu a tudíž se nemohl chvilku chytit. Asi po necelé minutě se mu to ale povedlo – a my můžeme vidět jak se vesele zatočí a vykřikne: “There it is.” ve 14:19 a pak už předvede svůj úžasný hlas naplno. 🙂).

A (17:18): “Všichni zatleskejte Pitullovi. A zatleskejte ještě jednou Rickeymu Minor a jeho skupině. Jo, lidi. A speciální díky mé diva trenérce jedné ze star nového NBC sitcomu ‘The New Normal’ NeNe Leakes, děkuji NeNe. A děkuji vám všem za společnost. Dobrou noc!”

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 19 Comments

 • BarbaraHops napsal:

  Ty jeho „duck lips“ mě zabíjej :DDD

 • shimoli napsal:

  Jo, ty umí úplně božsky. 😀

 • BarbaraHops napsal:

  Mimochodem, za tím pípnutím je „to go fuck myself“ . 😀 Ono se to běžně používá, ale nějak nemůžu přijít na to jak by se to dalo přeložit :DD

 • BarbaraHops napsal:

  Abych se šla vycpat, když se to řekne slušně :DD

 • BarbaraHops napsal:

  Ještě na něco jsem přišla, někdy v 01:46 řekl prostě „Do you see this pillow right here?…“ 😀