Skip to main content

Jestli jste někdo z vás Glamberts přemýšeli, jaké by to bylo strávit večer venku s Adamem Lambertem (MY O TOM PŘEMÝŠLÍME KAŽDIČKOU NOC), prosím potěšte se touhle fantastickou fotkou Adama s nápadnými brýlemi ve tvaru srdce, zatímco se baví se svými nejlepšími přáteli. Kromě zcela jasné zprávy, že Adam vypadá dobře v jakýchkoliv slunečních brýlích jsme právě zjistili čerstvou novinku: Adamův glam je tak mocný, že to září! Tamty stíny pulsují na 100 Glam-Wattů čiré smyslnosti! (Což je teď oficiálně řádná značka pro energii, která se bude brzo vyučovat v každé hodině přírodovědy.)

Zpěvák “Ray Of Light” sdílel jeho fotografii na instagramu s popiskem “Tenkrát v Japonsku…,” a my MILUJEME Adamovu snahu vypadat stupidně, když se snaží tvářit jako “retard”. (LOL, hezký pokus Adame, ale tvůj „neck porn“ a kožené kalhoty navždy přebijí všechny snahy o to, vypadat jako pako.) Ale my většinou milujem, že náš Prince of Glam nikdy nevynechá šanci, aby připomněl světu, že se má bavit, být sám sebou a vykašlat se na to, co si někdo myslí. Zatímco někteří lidé obrážějí kluby a chovají se jako důležité VIP, Adam na tohle nemá čas — SÍM VÁS. Adam je totálně „Haters can hate, but I’m ALWAYS gonna illuminate.“ (“Haters můžou nenávidět, ale já budu VŽDYCKY osvětlovat.”)

Screen-shot-2013-04-29-at-11.13.44-AM

Zdroj: Star Spotting: Adam Lambert’s Glam Is Glowing! 

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 2 Comments

  • janimi napsal:

    Iluminát Adam :-)))))

  • shimoli napsal:

    :LOL
    Přiznám se, Flitschovy texty a jeho upravený crazy slovník ohledně Adama mi vždycky dají zabrat. To se skoro nedá přeložit. 😀
    Ale jinak on je tak dobře vtipný a píše o Adamovi tak hezky, že se u toho člověk fakt baví. 🙂