Skip to main content

Adam zpíval tuhle písničku poprvé na Americkém idolu v TOP 4 týdnu. A zazpíval ji naprosto dokonale, o čemž svědčí nejen chvála jeho mentora pro ten týden, kterým byl Slash z kapely Guns N‘ Roses, ale i porotců, včetně Simona Cowella, jehož jedinou výtkou bylo, že Adama už ten večer absolutně nikdo nemůže předstihnout.
Adam pak zpíval tuhle písničku nejen na turné Amerického Idolu, ale také na svém Glam Nation turné a například na festivalu Maxidrom v Moskvě.
Jak je ale u Adama zvykem, můžeme v jednotlivých vystoupeních vidět různé obměny té písně. Je to buď jiné tempo anebo například záměna slov – místo “Women need love” Adam zpívá “Baby you need love.”

American Idol 8 TOP 4

Adam Lambert – Whole Lotta Love from J on Vimeo.

AI turné – Hamilton (Baby,you need love)

Glam Nation Tour – Foxwood

Festival Maxidrom Moskva, květen 2011 (rychlejší verze a “Women you need love”)

Glam Nation Tour – Milwaukee (skvělá, pomalá verze, “Baby, you need love”)

A ještě Adamovo vystoupení z Amsterodamu na Glam Nation Tour.

K tomu chci říct – pro někoho, kdo Adama nezná a kouká na tohle vystoupení to může být docela šok – Adam kouří marijánku na pódiu, líbá svého baskytaristu (Tommy tenkrát hrál na baskytaru) a chová se víc než zvláštně během toho vystoupení. Prosím, berte to jako “hru”, jako velké, sexy, úžasné divadlo. Protože podle mně je to tak taky míněno. Adam je prostě herec se vším všudy a na pódiu umí sehrát naprosto věrné a fantastické vystoupení při kterém baví nejen publikum, ale také sebe. Ti, kteří Adama znají dobře vědí, že není ani feťák, ani nezodpovědný ‘rádobyumělec’, ale právě naopak, je absolutní profesionál, který si vždycky dá hodně záležet na tom, aby odvedl svou práci čím jak nejlíp. Jenže se při tom rád baví, rád pobaví i publikum, ale také se snaží o to, aby jej lidi brali takového jaký je a to se vším všudy. Nikdy nezapře svůj původ, své cítění, svou orientaci. Miluje zpívání a miluje lidi. A je vždycky nádherně sám sebou. Jsem si jistá, že kdo jej pochopí, stane se jeho fanouškem na celý život. Protože Adam za to stojí!

Amsterodam 1. část

Amsterodam 2. část

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli