Skip to main content

Adam Lambert z Amerického Idolu byl jmenován dobročinnou celebritou roku!

Adam Lambert je na vrcholu dalšího žebříčku a opět vyhrál další soutěž! Tihle Glamberts jsou ale loajální spolek.

Přesně týden poté, co si hvězda Amerického Idolu vyzvedla svou trofej pro ‘Favourite International Star’ na Chinese Music Awards, byl zpěvák ‘Whataya Want From Me’ jmenován dobročinnou celebritou roku.

Ti milí lidi v Socialite Life požádali jejich čtenáře, aby volili pro jejich favorita, výjimečného slavného dobrodince a po obdržení ohromujících 16 000 hlasů odhalili, že okázalý zpěvák získal ten titul lehce.

Šéfredaktor Socialitelife.com Michael Prieve nemohl být šťastnějsí z toho výsledku a řekl:
Zpěvák Adam Lambert podpořil hromadu projektů, takových jako ‘It Gets Better Project’, ‘The Trevor Project’, ‘charity water’ – abychom jmenovali aspoň několik. Naprosto Adama miluji za to, že tak otevřeně dává najevo své city.

adam_lambert_5

Právě včera jsme odhalili, že Adam se spojil s AT&T and The Trevor Project pro jejich ‘Live Proud’ kampaň a jako část nové soutěže k propagaci té soutěže, 10 šťastných vítězů dostane možnost vidět tu pohlednou star vystupovat v sokromém představení a pak se zúčastnit meet and greet.

Lambert měl mezitím napilno s promem nové série Čínského Idolu během jeho nedávného výletu do Číny kvůli tomu předávání cen. Nová sezóna začíná v květnu a vzhledem k tomu, že sám přišel z reality TV show, ‘For Your Entertainment’ star tvrdí, že ta shov dává zpěvákům skvělý odrazový můstek pro nastartování jejich kariéry. Nicméně, varoval adepty, aby pečlivě naslouchali a věnovali pozornost kritice porotců, bez toho, že je to příliš rozčílí a vysvětlil:
“Myslím, že když dojde na negativní komentáře, měli byste poslouchat. Protože ti porotci se vám obvykle snaží pomoct, chtějí vám pomoct, abyste se zlepšili.”

adam-lambert2-460x305

Podívejte se na to video dole a příští měsíc mějte oči otevřené , protože Adam natočil speciální živé vystoupení pro novou sezónu Čínského Idolu.

(Na originální stránce je video s Rozhovorem s Adamem pro Youku, zatímco byl na konkurzu na Čínský Idol. Máme to video na našem webu, takže tady je link  k tomu rozhovoru s překladem):

Adam Lambert – speciál

Co si o tom všem myslíte Glamberts? Nechte nám dole komentář…

Zdroj: American Idol’s Adam Lambert named Celebrity Humanitarian Of The Year!

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 2 Comments

  • Tereza napsal:

    Moc, opravdu moc, děkuju za všechnu vaši aktivitu! 🙂 Jsem Adamova velká Fanynka, ale bohužel jsem na tom s angličtinou velmi špatně.. :’/ Takže jsem neskutečně vděčná za každou zmínku o něm v češtině, nemluvě o překladech rozhovorů!! 🙂 🙂 Ještě jednou děkuji! 🙂

  • shimoli napsal:

    Není vůbec zač! Jsem – no, pokud mohu mluvit i za webmiss Sharku tak jsme 🙂 také Adamovy velké fanynky.
    A já jsem opravdu ráda, že můžu i ostatním fanouškům Adama, kteří třeba neumí tak dobře anglicky, ale chtějí se o Adamovi dozvědět něco víc, přinést více informací. 🙂
    Děkuji moc za ten komentář a ta hezká slova. Je to pro nás velká odměna za naši práci, která potěší a také povzbudí, protože víme, že tohle všechno neděláme zbytečně. Díky! 🙂