Skip to main content

Adam Lambert v Moskvě překrásně přezpíval ‘Shout’ od Tears For Fears

Během svého turné v Moskvě senzace Adam Lambert přezpíval klíčový song osmdesátých let skupiny Tears for Fears ‘Shout’ – nezaměňte si jej s písní stejného jména od Isley Brothers, která se hraje na úplně každé svatbě. Ačkoliv to by byla legrace, sledovat Adama jak zpívá tohle. Nebo vůbec cokoliv jiného, pokud na tom záleží.

Pokračuj v tom kámo.Glam zpěvák zazpíval ten cover (relativně nový přírůstek do jeho sestavy) během jeho show v Rusku 13. března, ačkoliv se to vynořilo on-line právě teď. (Tak tu poslední část věty dost dobře nechápu, proč je tam v originále právě teď, protože co vím, ta písnička je na You Tube už od 16. března. Ale možná si jí předtím nevšimli. 🙂 Pozn. př.)

Dokonce i se dvěmi vnadnými zpěvačkami v sladěném oblečení řeckého božstva se zvířecími motivy a baskytaristkou v podvazkových leginách a Skrillex účesem, to byl Adam, kdo měl lví část pozornosti – což naprosto vypovídá  o jeho hvězdném postavení.

‘Shout’ není první písnička od  Tears for Fears, kterou Lambert přezpíval – jeho vynikající verze ‘Mad World’ se stala jednou z jeho charakteristických skladeb.

Podívejte se na to video dole, abyste viděli Lamberta, jak promění ‘Shout’, tu melodramatickou energickou, novodobou baladu v diva-tastickou interpretaci, která stojí za to, aby byla v jeho pravidelném repertoáru, to všechno zatímco nosí boty na klínu a oblečení, které najdete pouze v post-apokalyptických módních domech.

Zdroj: ADAM LAMBERT BEAUTIFULLY COVERS TEARS FOR FEARS’ ‘SHOUT’ IN MOSCOW

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli