Skip to main content

Adam natáčel pro 80 Talk Show v Číně

Při své nedávné návštěvě Číny Adam kromě jiného natáčel své vystoupení pro populární 80 Talk  Show. Nebude to poprvé, co Adam na téhle show vystoupí. Poprvé tady zazpíval vloni na podzim, když se v Číně účastnil finálového večera The Voice of China. Fanoušci mu tenkrát věnovali bundu, vyrobenou speciálně pro něj a zazpívali mu jeho hit ‚Time for Miracles‘, píseň, která je v Číně velmi populární. Adam pak zazpíval ‚Trespassing‘.

Nejen tato Adamova návštěva v Číně, ale i další vloni i letos měly velký ohlas, takže není divu, že když byl Adam v dubnu na předávání cen CMA, byl pozván, aby zazpíval nejen na Čínském Idolu, ale také znovu na 80 Talk Show. Samozřejmě, během natáčení pořadu přišla řeč i na tu darovanou bundu. Moderátor a fanoušci se Adama ptali, proč ji nemá na sobě. Adam na to odpověděl, že tyhle dárky s sebou nenosí, ale že tu bundu nosí doma a trochu poškádlil fanoušky slovy, že doma pod tou bundou už nic nenosí. 🙂

 

Tady je záznam pořadu 80 Talk Show z loňského roku, vysílané 7. 10. 2013 (Adam od 6:30):

No a tady už jsou fotografie z letošní Adamovy účasti na 80 Talk Show. Adam tentokrát zazpíval ‚Pop That Lock‘ a samozřejmě došlo i na umorné scénky. Kromě Adamova žertování ohledně darované bundy tady je ještě hezký okamžik, když Adam dostal další dárek – kytici ve tvaru srdce.

Z tweetů Glam Alidol a také z toho, co napsala na Adamtopii Maddie (naše zdroje pro informace z Číny) se mi povedlo složit příběh, který se odehrál na scéně, když Adamovi předávali ten dárek:

‚Byla to kytice květů ve tvaru srdce, kterou dal Adamovi ten vždycky tak legrační moderátor (kdysi velmi populární sólo-komik), kterého moderátorka přesvědčila, aby si na předávání toho dárku kleknul  (A LOL na Adamovu tvář “Co se děje? To je trochu brzo na nabídku manželství. A počkej, nejsi náhodou straight a ženatý?!”), ale jak můžeme usoudit z jeho reakce, byl více než ochotný spolupracovat. A kvůli té barvě té kytky, která ji dělá neobvyklou a jedinečnou, jako je Adamova povaha, ji nazvali ‘Rock Heart’.

Adamova reakce a celá ta scénka byla fantastická a ten moderátor z toho byl v sedmém nebi a chlubil se tím na svém weibo.  Adam by mohl být na té show pokaždé, když je v Šanghaji. Ta chemie na scéně i za scénou je prostě úžasná a také nakažlivá!

60b35064gw1e3ysktsqucj20m80go79x

9cfc1ab3jw1e3yof5vhacj20l90sgtbf

4a081f48gw1e3yrf3n3sqj20kw0ixaf4

No a tady je záznam (zatím jen amatérský) PTL. 80 Talk Show by měla jet v Číně zřejmě někdy v květnu.

BIdyxFOCUAAQyY4

Zdroj: Glam_Alidol – Twitter,  Adamtopia

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 11 Comments

  • RoninoVeronika napsal:

    To první video je úplně dokonalé 😀 Díky za překlad 😀 Super 🙂

  • shimoli napsal:

    Jo, líbilo se mi, že i když byl Adam na té show úplně poprvé a v cizím prostředí (je vidět jak někdy trochu nejistě kouká, když se tam mluví čínsky a on nemůže vědět o čem se vlastně mluví), tak dokázal docela dobře zapadnout. Je tak přirozený a umí se fakt nádherně smát. 🙂
    A není zač. 🙂