Skip to main content

Lambertovým cílem je pobavit

V devadesátiminutové show, která zahrnovala 18 písniček z jeho dvou alb, ‘For Your Entertaiment’ (2009) a ‘Trespassing’ (2012), americká popstar Adam Lambert dokázal, že cokoliv dělá, je to opravdu pro vaše pobavení.

Dokonce i když odešel z pódia, aby se převlékl, tamty okamžiky byly přenechány jeho skupině, dvěma oprsklým zpěvačkám a tanečníkům, kteří převzali otěže a pokračovali ve vystoupení, aby dav 4 500 lidí v divadle Star nepřestal tančit.

Druhý finalista Amerického Idolu 2009 ukázal, proč je stále jedním z nejlepších vokalistů show, kterou produkoval, jeho silné vokály stoupaly do výšek, když zpíval jeho hity ‘Whataya Want From Me’ a ‘Time For Miracles’.

Zatímco ta show vypadala lehce utlumená a zredukovaná (co se nákladů týká, pozn. př.) pro teatrální popovou star – včetně jevištního pozadí a týmu na pódiu – všechno ostatní okolo Lamberta bylo hlasité a nápaditě udělané.

Ke konci večera, gay zpěvák zopakoval živému publiku svůj postoj ohledně stížností na jeho koncert. “Někdo se mně zeptal, ‘propaguješ určitý životní styl?’ jediný životní styl, který propaguji je životní styl lásky a přátelství, hudby, potěšení a módy”, odpověděl. “Takže, kdokoliv chce být součástí tohoto životního stylu, my ho akceptujeme.”

Zdroj: Lambert aims to entertain

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion One Comment