Skip to main content

Adam Lambert konečně vzal jeho Glam rok do Singapuru s jeho úplně prvním koncertem v Singapuru 8. března 2013! Je to víc než 3 roky, co si poprvé udělal jméno na Americkém Idolu a lze s jistotou říct, že výhra není všechno!

Od tamtěch Idol dnů si u Adama můžeme být jisti dvěma věcmi! Ta první je, že zůstal věrný sám sobě! Tou druhou je sázka na naprosto fantastické vystoupení, jaké předvedl v divadle Star!

Měl jsem tu čest představit jej na pódiu skrz mluvený komentář a poté, co sám skočil na pódium, jeho šoumenský talent proměnil to vystoupení v magickou show světel, zvuku a barev!

Zazpíval spoustu svých hitů a dokonce nadchnul obecenstvo jeho všestranným provedením 2 reggae čísel, včetně hitu od Boba Marleye „Is This Love„.

Samozřejmě, tam byl i prostor pro jednoho jeho favorita, „Shout“ od Tears For Fears, udělané v Glambert stylu a se souhlasným potleskem od jeho fanoušků.

Adam-Lambert-Live-In-Singapore-Concert-01

Adam-Lambert-Live-In-Singapore-Concert-02

Minulý rok měl Adam Lambert také to privilegium, že vystupoval společně s Queen a tak se rozhodnul, že publikum pobaví písničkou „Draggon Attack“. Odtamtud, kde jsem seděl to vypadalo dobře, protože já jsem si vždycky myslel, že Adam Lambert je příští Fredie Mercury, ale tak nějak pokaždé, když zpívá písničku od Queen, dělá to svým vlastním způsobem.

Bylo tam samozřejmě několik důvěrně známých čísel a to osvětlení v divadle tam určitě pomohlo naladit tu správnou atmosféru, když několikatisícový dav zpíval společně s Adamem písničky jako “Whatya Want From Me” a “Time For Miracles”.

Adam pak ukončil tu show s encore vystoupením “Music Again”, což zanechalo publikum se slovy… “kdybychom jen mohli dostat ještě víc”. Adam Lambert ukázal, že už není jen účastník Amerického Idolu, ale samostatná hudební ikona!

Adam-Lambert-Live-In-Singapore-Concert-04

 

Máme mnohem víc fotek z koncertu Adama Lamberta a můžete je vidět na našem Facebooku!

Adam Lambert naživo v Singapuru – Set list

1. Show Intro

2. If I Had You

3. Naked Love

4. Cuckoo

5. NCOE

6. Music Again

7. Pop That Lock

8. Choke Hold

9. Shout

10. Wadaya Want From Me

11. Time for Miracles

12. Outlaws

13. Is This Love

14. Kickin’ In

15. For Your Entertainment

16. Fever

17. Dragon Attack

18. Shady

Encore:

19. Trespassing

Hodnocení koncertu: 5 hvězdiček z 5 

Zdroj:

For Your Entertainment

POP Culture

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli