Skip to main content

Majitel mocného hlasu, Adam Lambert byl potvrzen jako hlavní hvězda letošní Miami Beach Gay Pride, která se bude konat  na Floridě.


Letošní festival bude pátá výroční Miami Beach Gay Pride Parade a Festival a oznámení na oficiálních webových stránkách té události říká, že se bude konat o víkendu 13. – 14. dubna.


‘Trespassing’ senzace vystoupí na pódium v nedělní noc, 14. dubnaa začátek jeho vystoupení je naplánováno přibližně na 8 hodin večer. Organizátoři toho festivalu se vyjádřili, že jeho scéna bude na hlavním pódiu v Lummus Parku, což je “přímo vedle Ocean Drive, mezi 11. a 12. ulicí” a že vstup bude zdarma.

Miami Beach Gay Pride zřídila také stránku, přes kterou mohou lidi darovat peníze za účelem udržení tohoto festivalu se vstupem zdarma, přispět můžete tady.

Lambert je velkým mluvčím LGBT komunity  a často hovoří o tom, že je gay idolem, během svých kampaní za rovnocennost. Na konci minulého roku tato superstar vystupovala na druhém výročním koncertě ‚Home For The Holidays‘ na Manhattanu,  což byla charitativní akce, jejiž výtěžek šel na podporu mladých lesbiček, gayů, bisexuálů a transsexuálů bez domova.

thumbnail

thumbnail (1)

Na stránce s originálním článkem můžete najít video s Adamem zpívajícím ‚Outlaws of Love‘ na jednom ze svých současných koncertů.

Zdroj:  Adam Lambert to headline Miami Beach Gay Pride festival

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli