Skip to main content

Adam Lambert se členy kapely a svým partnerem Sauli Koskinenem se bavili v  nočních Helsinkách.

Adam Lambert po svém koncertu v aréně Hartwall pokračoval volnou zábavou v soukromém nočním klubu Bläkiin. Na stejném místě byli i zpěvák a textař Niko Helenius a návrhář interiérů Teuvo Holiday, který popisuje ten večer jako nezapomenutelný.

– Potkali jsme všechny členy jeho kapely, doprovodné zpěvačky a tanečníky. Také Sauli byl přítomen. Měli jsme možnost popovídat si chvíli s Adamem. Niko je Adamův velký fanoušek, takže se bavili hlavně o hudbě. Byl to pro Nika opravdu skvělý zážitek, sděluje Holiday MTV3.

Řekl, že Lambert byl velmi přátelský a milý.

– I když byl unavený, bavil se se všemi přítomnými lidmi a měl velmi pozitivní náladu. Také z koncertu měl velmi vřelé pocity. Nikdy nebyl nadšený jeho hudbou, ale ta idea byla opravdu dobrá. Je úžasný bavič a také během koncertu hodně komunikuje a vysvětluje.

Manažer koncertu Sami Vepsäläinen řekl v sobotu, že Lambert je stále ve Finsku. Jeho turné v Helsinkách skončilo, takže teď má volno.

– Je ještě stále ve Finsku, ale nemohu sdělit podrobnější informaci. Koncert proběhl velmi dobře a Adam i jeho doprovod se mají fajn. Podle nich to byl jeden z nejlepších koncertů v řadě, prozradil Vepsäläinen.

Zdroj: Adam a Sauli, soukromý víkend pokračuje

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli

Join the discussion 13 Comments