Skip to main content

Energy Music Radio

Tohle rádio opravdu hraje Adamovy písničky a hraje je často a po celý den.
Tento dopis, uveřejněný na The Official Adam Lambert site, je od Matthewa Pantreye z Energy Music Radia a vysvětluje, proč je tomu tak.

Naším cílem tady na Energy Music Radio je potěšit všechny posluchače, kteří si naladí naši stanici, což je společně s tou obrovskou podporou, kterou jsme dostali od fanoušků Adama Lamberta po celém světě opravdu fantastické.

Kladli jsme spoustu otázek ohledně naší hudby našim DJs a celkově téhle stanici a naše odpověď je jednoduchá, Energy Music Radio má opravdové nadšení pro hudbu, vlastně, mohli byste říct že jsme fanatici té hudby, kterou hrajeme.

Myšlenka založit Energy Music Radio spatříla světlo světa v roce 2009, když většina stanic okolo světa hrála ty samé skladby pořád dokola nebo měla limitovalý playlist asi stovky písniček od vybraných umělců, kteří byli aktuální a populární.

Shaun Potter, výkonný ředitel Energy Music Radio se rozhodl pro změnu a průnik do éteru se širokým playlistem a snahou, aby posluchači dostali po celou dobu garanci 100% variability. Tohle zaručuje, že noví umělci, takoví jako Adam Lambert a další začátečníci budou mít platformu pro svůj projev a mohou být slyšeni bez omezení komerční stanice.

Energy Music Radio má od té doby za sebou dlouhou cestu s vysíláním, které je dostupné každý den v roce přes internet kolem celého světa, na tvém mobilu, v autě a skrz Tune in rádio aplikaci v mnoha mobilních zařízeních.

Takže v souhrnu naše hudba se točí kolem VÁS a toho, co VY chcete slyšet.

Cílem Energy Music Radio jsou posluchači mezi 18-40 s průměrným denním poslechem kolem 400 samostatných streamů a toto číslo se každým dnem zvětšuje se zájmem z celého světa. Energy Music Radio nabízí přístup skrz naše webové stránky 24 hodin denně s možností požádat o skladbu mezinárodně nebo skrz sms nebo online.
Naše současná podpora Adama Lamberta vychází z obrovského zájmu, projeveného o jeho hudbu, která, jak budete jistě souhlasit je svěží a živá a je kombinací těch druhů hudby, které Energy Music Radio chce hrát. Adam je mladý talentovaný zpěvák, který pevně věří v sám sebe a jeho hudbu a dostal velký podíl vysílacího času Energy Music Radia. Jsme rádi, že tohle můžeme poskytnout fanouškům a posluchačům v různých skladbách na denní bázi.

V současnosti pracujeme na speciální show pro Adamovy fanoušky v blízké budoucnosti a podrobnější detaily o tom budou sděleny exkluzivně skrz web stránky Energy Music Radio a Twieeter a Facebook až bude ten správný čas. Ale můžu potvrdit, že Energy Music Radio doufá ve vysílání té show v blízké budoucnosti.
Srdečný pozdrav

Matthew Pantrey
Energy Music Radio

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli