Skip to main content

Ve videu se zmíní o Adamově návštěvě a vystoupení v Číně na The Voice of China, jeho účast v soutěži American Idol, včetně finálového večera, při kterém Adam vystoupil se skupinami Kiss a Queen, včetně záběrů z toho večera, řeč je také o Adamových albech FYE a Trespassing a o jeho účinkování s Queen jako jejich frontman.

Adam:
0:48 “Rád vystupuji v Číně. Mí fanoušci tady jsou úžasní.

1:06 (Zřejmě na otázku jak se mu líbilo vystupovat na finále The Voice of China)
“Opravdu moc hezké. Dobrosrdečné a hodně dobré energie.”
1:24 “Ahoj, jsem Adam Lambert a vy se díváte na City Beat.”.

Účinkováni na Idolu a po něm
2:35 “Myslím si, že je to pro každého jiné. Myslím, že každý umělec jde jinou cestou. Někdy to může být hodně velký tlak, každý ví kdo jste, to, že se vám dostává takové pozornosti tisku může být někdy složité, pokud právě začínáte. A také názor některých lidí na tyhle soutěže – neberou je vážně. Myslím, že je to určitá bolest hudebního průmyslu. A také , když ta show skončí, lidi někdy můžou zapomenout kdo jste. Záleží jaký jste udělali dojem, když jste byli na té show. Jo, myslím, že každý má nějaký svůj způsob.

Trespassing – o čem je a proč vzniknul
4:15 Adam popisuje Trespassing (tradičně – více funky a taneční, odlehčená první část a temnější druhou polovina). Že chtěl udělat tohle album proto, aby jeho publikum, jeho fanoušci rozuměli oběma stranám jeho osobnosti. Protože má dobrý čas, kdy má hodně přátel a baví se a chodí na párty a pak je tam ta vážná část, kdy je sám na sebe tvrdý a má své vlastní problémy a potíže se kterými bojuje. A konec konců, všichni jsme takoví. Každý tímhle prochází. Každý má dobré a špatné dny. Adam chtěl udělat album, které by tohle odráželo.

Adam a Queen
5:26 “Byli úžasní. Cítil jsem se hrozně moc poctěn, že jsem byl součástí tohohle. Nevěděl jsem co očekávat. A velkou výzvou pro mně bylo to, že jsem chtěl vzdát poctu Freddiemu Mercurymu, protože on je takovou ikonou a já mám k němu tolik respektu, ale chtěl jsem si být jistý, že když budu stát na pódiu, budu zpívat svým vlastním způsobem. ne kopírovat jej. Protože to by mi přišlo trochu nevkusné. Takže tohle byla velká výzva a já si myslím že to dopadlo dobře. Že jsme to zvládli. S velkou pomocí Briana a Rogera, samozřejmě.

Adamovy zkušenosti z vystupování v Číně a Hong Kongu
6:20 “Co bylo opravdu zajímavé na vystupování tady a na tom, že jsem poznal zdejší fanoušky je, že vidím jiné umělce a skupiny a oni vypadají tak skvěle. Miluji to. Miluji všechen ten make-up a vlasy a módu. A líbí se mi, že umělci tady cítí, že se můžou projevit, ukázat co jsou zač. Moc mně to inspirovalo.

Idol opět
6:58 “Myslím, že se musíte především soustředit na širší záběr. Přemýšlet o tom, co s může stát po té show.A začít se na to připravovat dokud jste na té show, víte? Protože cíl je velká část hudební kariéry.

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli