Skip to main content

0:30 Adam pozdraví diváky a krátce se představí.

1: 10 “Přijel jsem včera. Je to moje druhá návštěva na Bali, zastavil jsem se tady před několika lety když jsem byl na mém turné a přišli jsme si sem na chvilku odpočinout a bylo to kouzelné a já si myslím, že je to kouzelné i teď.

Jo, ta scenérie je tu neuvěřitelná. Je to rajská zahrada, opravdu. Je to nádherné. Je to tropické a víte, předtím bylo slunečno a pak se tu přehnala bouřka, tak rychle a nádherně a ten vzduch je čistý a svěží a všechny ty květiny tady a motýli a včely a mouchy je to skutečné, je to… příroda.
Tady v tomhle letovisku přišli na to jak skloubit přírodu a architekturu. A je to v krásném místě.

Co si myslím že je skvělé na indonéské kultuře je, že lidé jsou tady tak přátelští. A to není jen “jako” (naoko) přátelští, je to upřímná dobrosrdečnost. Je to upřímný humor a úsměv a pozitivní energii. Není to něco hraného, je to autentické. Vždycky se opravdu potěším, když jsem ve společnosti lidí, kteří jsou příjemní a milí.

Zkusil jsem nějaké zdejší jídlo a chutnalo mi. Bylo to moc dobré. To co jsem měl tady v hotelu, co mi včera donesli do mého pokoje vypadalo jako indonéské chuťovky a bylo to opravdu dobré.”

2:50 “Víte, myslím si, že ta show bude úžasná. Víte, je to oslava Nového roku, bude to velká párty a já si myslím, že to bude jako jedna velká šťastná rodina. Viděl jsem předtím tem taneční sál a je to přesně ta správná velikost pro mne, abych každého viděl a mohl komunikovat s lidma, myslím, že se všichni budeme cítit jako mezi blízkými a bude to skvělá taneční párty.

Já vlastně nevím jaké tu můžou být rozdíly. To je zřejmé, že to místo kde jsem je odlišné. A já naštěstí dělám tu show se svou skupinou a mými tanečníky, kteří pro mně nejen pracují, ale také se stali mými nejbližšími přáteli. Takže, chci říct, tohle je perfektní situace, víte, já můžu vystupovat, což miluji ze všeho nejvíc a poté co skončíme budu trávit svůj čas s ostatními, takže já jsem si tak nějak vzal svůj domov s sebou na Bali.”

4:33 Adam znovu zopakuje to, co už říkal na začátku: “Ahoj KISS, jsem Adam Lambert a přišel jsem do Indonésie abych vás pobavil.”
A tím rozhovor končí. V další části toho videa už Adam není.

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli