Skip to main content

Vystoupení na Jingle Ball se konalo pouze 2 dny předtím, než Adam uváděl Divas na VH1 a jak jsme mohli vidět, měl s přípravou Divas opravduhodně práce a navíc to bylo v onen osudný den, kdy došlo k té nešťastné události v základní škole v Connecticutu, takže Adamovi fanoušci samozřejmě očekávali zda a jak se Adam k těmto věcem postaví. Adam byl ale jako vždycky naprosto dokonalý a profesionální. Nejen že odvedl fantastický výkon, přičemž se samozřejmě zmínil o Divas a také si zažertoval s publikem, ale také neopomněl vzpomenout to, co se stalo v Connecticutu vyjádřil se k této události velmi citlivě, lidsky a se svým přirozeným taktem. (Ještě bych chtěla podotknout, že už před koncertem zaslal tweet ve kterém napsal, že “posílá energii všem rodinám, kterých se dotkla ta hrozná tragédie”.) Koncert byl tentokrát dost krátký, jen osm písniček a nebylo tam žádné encore, ale opravdu stál za to.

Tady je set list:
IIHY
Naked Love
Cuckoo
WWFM
Is This Love
Shady
Fever
Trespassing

No a teď už přímo ke koncertu a videím. Jak se v poslední době stalo tradicí, Adam začal s IIHY, a pak pokračoval bez přestávky s Naked Love, Cuckoo a WWFM.

If I Had You


od: EowynForAdam

Naked Love


od: EowynForAdam

Na 1:00 něco (zatím nedefinovatelného, ale později zjistíme že je to šátek) přiletí na pódium. A vzápětí vidíme Adama, jak říká někomu v publiku ať mu něco hodí a v jeho ruce přistane tričko (jedna z fanynek si je sundala a na Adamovu výzvu mu je hodila :)). Adam si to prohlédne, ukáže publiku ten nápis na tričku (Naked Love) a hodí to té fanynce zpět.

Cuckoo


od: EowynForAdam

Whataya Want From Me


od: EowynForAdam

Po WWFM – „Takže, jak se máte lidi? (tahle úvodní věta tady chybí, ale Adam jí řekl). Jak moc nádherných lidí je tu dnes večer. Vidím Glamberts. Vidím nějaké známé tváře a nějaké nové tváře, miluji to. Víte, rád bych něco řekl v několika minutách. A víte, já nevím, jak to říct, ale jak je zřejmé, dnešek byl náročný den. Bavili jsme se o tom v zákulisí a ta nejtěžší věc je, co by ten umělec řekl? Co bys řekl? Co je ta správná věc, kterou bych měl říct. A já opravdu nevím. Já opravdu nevím, co bych měl správně říct. To co vám chci říct dnes večer, je, dnes večer, právě teď, pojďme dohromady oslavit život. Já nechci zlehčovat tu tragédii, která se dnes stala, ale je důležité, že jsme tady všichni dohromady dneska, vysílající pozitivní energii, vysílající lásku. To je všechno, co můžeme udělat. Všechno, co můžeme udělat právě teď. Takže uděláme to společně ano?“ A na 1:08 začíná “Is This Love”.

Is This Love

Tady je video s Naked Love, Cuckoo, WWFM a ITL s ne moc dobrým zvukem, ale velmi dobrým videem a je tam moc dobře vidět a slyšet Adama jak mluví k publiku před Is This Love (ta řeč začíná na 8:50):


od: cos2mwiz

Shady

“Copak jsem to tady dostal ke svátkům? Kdo mi to dal? Díky děvče. Glamberts ví že mám rád značky. To je co ze mně dělá divu. Hej, víte že tam budou Divas??? Budete se dívat? Opravdu? Slibujete? Děkuji, oh, udělám to jako Steven Tyler” (ten si také váže šátky kolem mikrofonu – pozn. př.). Pak ještě něco poznamená a pak udělá gesto k té dívčině, co mu ten šátek darovala (“Já bych nikdy…”), ale nerozuměla jsem přesně co říká. Zajde si pro pití a řekne že je “tak Shady”. No a začíná Shady.

Shady, Fever, Trespassing

Tyhle tři písničky jdou v tomhle videu hned za sebou. Není tady ta řeč, kterou měl Adam před Shady a navíc Shady je tady zkrácené, proto jsem dala Shady video samostatně, ale protože zvuk i video jsou perfektní, opravdu to stojí za to podívat se na Shady i v tomto videu znova. Nechybí tam ale Adamova řeč mezi jednotlivými skladbami a je opravdu boží. On je prostě rozený bavič, fakt! 😀

Pokud ale chcete Shady přeskočit, tak končí na 2:37 a pak si Adam stěžuje na to, že je celý spocený:
“Teď jsem mokrý. A lepkavý. A teď si nevzpomínám, kdy jsem byl naposledy takhle mokrý zevnitř (tedy já doufám, že jsem mu tuhle větu rozuměla dobře – ale když se dívám na ten jeho výraz poté co to řekl… Adam a jeho dvojsmysly :lol) Musím si napudrovat nohy když si příště budu brát kožené kalhoty. Pudrujete si nohy než si oblíknete do kůže? Je tu nějaká holka co by mi to potvrdila? Podívej, ona to ví. Ona řekla: (Ale teď jsem nerozuměla co Adam řekl) Ok, tak zůstaňme tady a dáme si Fever. “ (Fever začíná asi na 3:25 a má některé opravdu úžasné momenty – třeba Adamovy výšky na 5:00 a pak ta sexy část kolem 6:20 :)).

Po Fever:
(Já tedy doufám, že jsem Adamova slova “”Just a tip” pochopila správně. Ono to mohlo být myšleno jako spropitné – jak to beru já, ale mohl to být taky třeba tip na něco… cokoliv. To je těžko říct takhle když nevím přesně o čem vlastně mluvil, sorry. :))
“To mi tady někdo hodil nahoru spropitné? Vy mi dáváte spropitné? Jen spropitné, cože? No teda. Jen spropitné.“ *smích*
„Dobře, dámy a pánové, tohle je rodinná show. Opravdu je. Chtěl bych říct, že je to tak fajn být dnes večer ve Warnfieldu v San Francisco. San Francisco, ty víš že tě miluju. Někde v publiku je tady má sestřenice, kde je? Mám tady rodinu. Miluji San Francisco. Budeme “trespass”, jste připraveni?“ Na 8:00 začíná Trespassing.


od: daydreaminmylif

Na konci Trespassing Adam vyzve publikum, aby zatleskalo jeho skupině a představí jednotlivé členy. Pak poděkuje, rozloučí se a odejde z pódia.

shimoli

Author shimoli

More posts by shimoli