Skip to main content

„Definitivně garantuji že to bude fakt dobrá show. Je to moje práce, takže udělám co budu moct. A všichni, kdo sledují má vystoupení, která dělám tento rok, my měníme věci na scéně, přidáváme tam nějaké věci, vzal jsem teď s sebou dva tanečníky, jsou to mí dobří přátelé, máme nové oblečení, nové kostýmy… jo, vylepšili jsme to právě pro Jižní Afriku.

Dělal jsem rozhovory v několika minulých letech, ale bohužel, všechny byly přes telefon nebo s reportéry, kteří přišli z téhle oblasti. Je to poprvé co jsem v Jižní Africe, ale já jsem věděl že tady mám určitě fanoušky. Vidím tyhle věci občas na Twitteru a bylo tam několik fanoušků z Jižní Afriky na jiných koncertech, ale trochu se to tady opozdilo.
No, tohle není tak nezbytně turné právě teď. Děláme nějaká příležitostná vystoupení tento rok, takže je to vlastně celkem pohodové právě teď. Nejsem tak unavený jako když jsem dělal mé poslední turné, což bylo několik show v řadě a cestování a vystoupení a tak. Takže tohle je vlastně docela luxus. A víte, může to být neuvěřitelné, ale pracuji s talentovanými hudebníky. A všichni v mé skupině, mé zpěvačky, mí tanečníci jsou mí přátelé. Takže jsme jako velká rodina a to je ta nejlepší část z toho co dělám.
Je to dlouho co jsem na turné na novém místě, takže jsem velmi nadšený, že jsem tady, je to velmi povzbuzující. Všichni fanoušci v Kapském Městě byli nádherní, milí a já jsem cítil tu energii v tom publiku.“

Jeden z přítomných novinářů se Adama zeptal na vyšlé album “Trespassing” a na plány na další album.
“Oh páni, já jsem ještě ani nezačal přemýšlet o dalším albu, zadržte! Nespěchejte tolik. Práce na tom minulém albu byla úžasná. Díky patří definitivně mé rodině. Bez své rodiny bych to album nikdy neudělal. Pracoval jsem na tom albu tvrdě asi rok a půl a bylo to jako: ‚Je to hotové nebo ne…‘ a pak tam byly otázky ohledně logistiky toho alba a data vydání, ale pak to konečně vyšlo a a byl to opravdu moc dobrý pocit.“

sharka

Author sharka

More posts by sharka