Skip to main content

A: “Připravte se, bude párty!”

Poznávající Jižní Afriku

“Myslím, že po té show dnes večer bychom mohli jít ven a zítra se určitě podívám kolem a budu nakupovat, prohlížet si památky… Moje oblíbená věc mimo to že dělám hudbu je že se dostanu na nová místa a můžu poznávat různé kultury a společnosti. A dělám to svým způsobem, jdu ven a jím, piju a nakupuji, tohle je můj způsob poznávání společnosti. To je tak zvrácené. (smích) Jiní lidi říkají: “Navštívil jsem muzea, viděl jsem historické památky” a já na to: “No, já jsem si koupil sako.”

Co definuje Adama Lamberta?

“Myslím, když mluvíme o komunitách, tohle je jedna věc o které já rád píšu a o které si rád vyměňuji názory se svým fandomem. Víte, hodně z nich se navzájem setkává na těchto koncertech a stávají se přáteli. Takže pro mně to může být inspirací k tomu, že hudba může spojovat lidi. Hodně lidí vidí v čem jsou stejní místo toho v čem jsou odlišní. A hudba přináší toleranci a oslavu a nevyhýbá se výstřednostem, věcem, které nás dělají divné a zvláštní, ale místo toho je oslavuje. Tohle je pro mně opravdu důležité.”

Cesta od Idolu po Superstar

“Je to opravdu zajímavé, protože pokud chcete, můžete opravdu analyzovat odděleně mou kariéru a můj osobní život a někdy je tohle oddělení důležité. A v minulosti jsem celé roky… letos mi bylo třicet. Takže na osobní úrovni mám svůj vlastní vývoj a pak když vezmete mou vlastní kariéru která je naprosto fascinující a pohlcující, když tohle přidáte k vašemu osobnímu vývoji tak to může urychlit některé části toho vývoje, některé stránky to komplikuje a dává vám to všechny ty příležitosti a zážitky. Tak když se podívám zpátky, vím, že v mnohém jsem ten samý kluk co jsem byl předtím, mám pořád hodně těch samých původních přátel, které jsem měl předtím než jsem byl na Idolu, ale z druhé stránky si myslím, že můj pohled na svět se opravdu rozšířil a také mohu lépe vidět jak se lidé chovají jeden k druhému a ohledně toho koncertu ta konektivita, ta komunita kterou můžeš vytvořit, to je úžasné. Že se tohle může dít kdekoliv přistanu, to je opravdu skvělé.”

Co můžou fanouškové očekávat od koncertu v Johannesburgu?

“Bude to velká show. Doufám, že všechny roztančíme, že se všichni budou hýbat. Rád bych viděl nějaký glam v publiku, lidi v nějakém oblečení, vyrobeném pro ten večer. Jedna věc, kterou jsem měl rád na show v Kapském městě, díval jsem se do publika a to byl takový úžasný mix lidí, takže já doufám že to dnes večer bude stejné.”

Popiš “Glambert”

“Myslím, že někdy je to způsob jak se oblékají na koncert, myslím, že opravdoví fanoušci, znají slova písniček a ty je můžeš vidět zpívat spolu se mnou nebo reagují na určitý moment,který vědí že je v té písničce důležitý, prostě jsou v kontaktu, víš, jsou uvnitř, a to je ta nejlepší část toho co dělám a já mohu získat tak hodně energie od mého publika. Pokud se cítím nějak bez inspirace nebo unavený, můžu se podívat do publika a je to jako když mně to rozsvítí, což je skvělé.”

sharka

Author sharka

More posts by sharka